ربیعی: اعلام آمار کشته‌ها فرصت می‌خواهد ربیعی: اعلام آمار کشته‌ها فرصت می‌خواهد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ربیعی: اعلام آمار کشته‌ها فرصت می‌خواهد

ربیعی: اعلام آمار کشته‌ها فرصت می‌خواهد

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی دولت در نشست خبری خود با خبرنگاران در ارتباط با آمار کشته شدگان و تعداد تجمعات اخیر توضیحاتی ارائه کرد.

ربیعی: برای اعلام آمار دقیق کشته‌ها فرصت می‌خواهیم

ربیعی: 

* (در ارتباط با آمار کشته شدگان و تعداد تجمعات اخیر): حدود هشتاد درصد امروز کاهش تجمعات را داشتیم. از دیروز به این طرف ما مردم نگران حادی را نمی بینیم. هیچ کسی در خیابان مجروح نشده است، همه در حمله به تاسیسات نظامی بودند. تعدادی هم با تیراندازی هایی بوده که بیرون آمده است. برای ارایه آمار دقیق نیازمند چند روز فرصت هستیم تا آمار ارقام مجروحان و معترضین را گزارش دهیم.

* (در ارتباط با قطع شدن اینترنت): وقتی اعتراض ها ایجاد شد اینترنت بود اما وقتی سنگ در خیابان ها خالی می شد و از طریق اینترنت اطلاع رسانی می‌کردند شورای امنیت کشور تصمیم به قطع اینترنت گرفت. بانک ها و امثال آن از طریق فعال شدن اینترنت ملی مشکلی ندارند.

* تا یکی دو روز آینده ان شاءالله اینترنت برخی استان‌ها که مشکل امنیتی در آن وجود ندارد، وصل خواهد شد.

* نظام جمهوری اسلامی ایران اعتراض را به حق می داند اما حساب اعتراض با اغتشاش متفاوت است. خدا را شکر که مردم شریف ایران صف خود را از این افراد جدا کردند.

* من فکر می کنم برخی می خواهند فضایی درست کنند که صدای معترضین شنیده نشود. به همین دلیل مردم صف خود را از آن ها جدا کردند. بیش از هشتاد درصد آرامش در کشور وجود دارد. در عربده کشی ها صدای به حق مردم کمتر شنیده می شود.

* افرادی که هیجانی تا دیروز در این تجمعات حضور داشتند، امروز دیگر نیستند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  تمام خبرسازی‌ها درباره استعفای روحانی

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *