ربیعی: باید هزینه سواستفاده از تکنولوژی را بدهیم ربیعی: باید هزینه سواستفاده از تکنولوژی را بدهیم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ربیعی: باید هزینه سواستفاده از تکنولوژی را بدهیم

ربیعی: باید هزینه سواستفاده از تکنولوژی را بدهیم

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی دولت در اظهارنظری درباره محدودیت دسترسی به اینترنت در کشور گفت: گاهی اوقات ناچاریم هزینه سوء استفاده از تکنولوژی را پرداخت کنیم.

ربیعی: باید هزینه‌ی سواستفاده از تکنولوژی را بدهیم

علی ربیعی در حاشیه هیات دولت:

* (با بیان اینکه بحث اینترنت و اتصال آن در جلسه امروز هیات دولت مطرح شد): بررسی این مسئله به شورای امنیت کشور محول شده است. این ملاحظه در دستور قرار گرفته که اینترنت در استان‌ها برقرار شود تا نگرانی افرادی که در فضای مجازی کسب و کاری دارند، برطرف شود.

* همه ما می‌پذیریم که گاهی اوقات ناچاریم هزینه سوء استفاده از تکنولوژی را پرداخت کنیم چرا که امنیت برای ما بسیار مهمتر است.

* (با بیان اینکه در جلسه امروز هیات دولت گزارشی از شبکه ملی اطلاعات ارائه شد): از وزیر ارتباطات بابت تلاش‌های انجام شده تشکر شد. امروز برخلاف کسانی که گفتند کاری در این رابطه انجام نشده است، نشان داده شد که بخش اعظمی از فعالیت‌های اقتصادی روی این شبکه استوار شده است که باعث خوشحالی است. در نشست امروز هم تداوم فعالیت شبکه و تقویت آن مورد تاکید قرار گرفت.

* (با بیان اینکه تصمیم دولت آن است که تا پایان سال ۹۸ هیچ افزایش قیمتی در خدمات دولتی نداشته باشیم): هیچ کدام از دستگاه‌ها و شرکت‌های دولتی اجازه نخواهند داشت که در کالاها و خدماتشان افزایش قیمت داشته باشند.

* همچنین امروز تاکید شد صمت و جهاد کشاورزی و بخش حمل و نقل نظارت و کنترل بی وقفه ای و نه مقطعی برای جلوگیری از سوء استفاده و بهانه‌گیری برای افزایش قیمت به بهانه بنزین را ادامه دهند و در هر جلسه هیات دولت، گزارشی از این اقدامات ارائه خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  کشف طلای دو میلیاردی از کُتِ راننده لکسوس

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *