رحمتی: هیچ‌کدام از بازیکنانم فروشی نیستند رحمتی: هیچ‌کدام از بازیکنانم فروشی نیستند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / رحمتی: هیچ‌کدام از بازیکنانم فروشی نیستند

رحمتی: هیچ‌کدام از بازیکنانم فروشی نیستند

ورزش سه: مهدی رحمتی سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو تاکید کرد که هیچ کدام از بازیکنانش را در بازار نقل و انتقالاتی نیم فصل نخواهد فروخت.

در شرایطی که گفته می‌شود امروز فرشاد فرجی با پرسپولیس به توافق رسیده و به این تیم خواهد پیوست و امین قاسمی نژاد ستاره این تیم نیز به یکی از تیم های استقلال و گل گهر خواهد پیوست، مهدی رحمتی تاکید کرد که نه تنها این بازیکنان بلکه هیچ کدام از بازیکنانش را در نقل و انتقالات نیم فصل نخواهد فروخت.

رحمتی: هیچ‌کدام از بازیکنانم فروشی نیستند

او می‌گوید: قابل توجه آقایان. من هیچ کدام از بازیکنانم را به هیچ تیمی نخواهم فروخت چرا که برای کسب موفقیت در استان خراسان و فوتبال مشهد به همه آن‌ها احتیاج دارم و این حرف آخر بنده است و آن را از این تریبون به صورت رسمی اعلام می‌کنم.

رحمتی می‌گوید: حتی اگر مالک باشگاه در این باره قولی به کسی داده باشد یا توافقی انجام داده باشد، بازهم من بازیکنانم را به تیم دیگری نخواهم داد. چرا که همانطور که گفتم به حضور آن ها در تیمم احتیاج دارم.

این در شرایطی مطرح شده که باشگاه شهرخودرو شرایط نامشخصی از نظر مالکیت دارد و اداره کل تربیت بدنی و هیئت فوتبال به دنبال اتمام مالکیت فرهاد حمیداوی روی این باشگاه هستند و قصد دارند کنترل شهرخودرو (پدیده) را در دست خود بگیرند تا این تیم همچنان با تمرکز حداکثری و چهره های موردتوجهش در فوتبال ایران به کارش ادامه دهد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  «آینه بغل» و «طلا و مس» در آخر هفته تلویزیون

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *