رضایی: ناشناس تاکسی و اتوبوس سوار می‌شوم رضایی: ناشناس تاکسی و اتوبوس سوار می‌شوم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / رضایی: ناشناس تاکسی و اتوبوس سوار می‌شوم

رضایی: ناشناس تاکسی و اتوبوس سوار می‌شوم

جماران: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با آیت الله محفوظی دیدار کرد.

در این دیدار آیت الله محفوظی از شخصیت جهادی محسین رضایی تجلیل نمود و وی را فرزند جبهه و جنگ نامید و تلاشهای او را در طول دفاع مقدس یادآور شد و ضمن یادآوری همرزمان شهید وی همه را به زنده نگه داشتن آن حماسه ها دعوت نمود.

رضایی: به‌طور ناشناس تاکسی و اتوبوس سوار می‌شوم

این مرجع تقلید با اشاره به جبهه های جدیدی که دشمنان ایران اسلامی علیه ملت ایران باز کرده اند به دو مسئله اشاره نمود اول و مهم تر، جبهه ی فرهنگی و اعتقادی عظیم علیه افکار و باورهای نسل جوان ایرانی ست، متفکران و عالمان و دلسوزان و متولیان اول باید با عمل صالح خود و صبر و حزم و قول متین و ملایم درصدد تبلیغ تفکر دینی و اخلاق محمدی صلی الله علیه و آله برآیند و همیشه بخاطر داشته باشند که در این راه بارها بر سر نبی مکرم اسلام خاکستر ریختند و ایشان اسوه ی حسنه ی صبر و قول لین بودند. دوم مسئله ی اقتصاد و سختی معیشت مردم است که اتفاقا همین هم موجب سست شدن اعتقاد می شود، پس مجاهدت سختی در راه است.

آیت الله محفوظی خطاب به محسن رضایی بر تلاش برای مردمی که از هیچ چیز برای حفظ این مرز و بوم فروگذار نکردند تاکید نمود و افزود: شما بخوبی دستان پیرزنانی که نان درست می کردند برای رزمندگان بیاد دارید، بچه هایی که تاریخ تولدشان را برای حضور در جبهه ها دستکاری می کردند ، همه ی ما مدیونیم و امیدوارم اختلافات کنار رود و با اتحاد و همدلی تشخیص داده شود ضرورت تلاش و فداکاری برای این مردم نجیب و اقشار ضعیف. ضمنا آقایان بدانند در مقابل حتی یک کلمه مسئولند و در مقابل هر عملی ، که خداوند ناظر و آگاه است.

حتما بخوانید:  روزنامه وطن امروز: سفیر آلمان جاسوس است

محسن رضایی ضمن تشکر و تقدیر به نقل خاطرات حضور مکرر آیت الله محفوظی به همراه آیت الله مشکینی و آیت الله طاهری خرم آبادی در جبهه ها و حمایت از رزمندگان و تقویت روحیه ی آنان در آن زمان حساس اشاره کرد و افزود: بنده بطور ناشناس در تاکسی و اتوبوس و مجامع حاضر می شوم و رنج و مشکلات مردم را از نزدیک مشاهده می کنم و برنامه ی مدون برای کاهش آلام و ارتقاء سطح زندگی مردم دارم.

در پایان آیت الله محفوظی برای وی در جهت خدمت بیشتر و موفقیت و برای امت اسلامی و رفع و دفع بلایا از جمله کرونا دعا کردند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *