رقابت تلگرام با کلاب‌هاوس وارد مرحله تازه‌ای شد رقابت تلگرام با کلاب‌هاوس وارد مرحله تازه‌ای شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / رقابت تلگرام با کلاب‌هاوس وارد مرحله تازه‌ای شد

رقابت تلگرام با کلاب‌هاوس وارد مرحله تازه‌ای شد

دیجیاتو: تلگرام به زودی امکان زمان‌بندی چت‌های صوتی را در اختیار مدیران کانال‌ها قرار می‌دهد. در حال حاضر کاربران نسخه بتا v7.7.0 می‌توانند از این ویژگی جدید و کاربردی استفاده کنند.

اواخر اسفندماه تلگرام در رقابت با کلاب هاوس با قابلیت چت صوتی در کانال‌ها بروز شد تا امکان چت صوتی در گروه‌ها و کانال‌های بدون محدودیت در شمار اعضا را فراهم ‌کند. با توجه به اینکه با این قابلیت امکان چت‌ صوتی برای میلیون‌ها نفر فراهم می‌شود، از این ویژگی به عنوان رادیوی قرن ۲۱ یاد می‌شود. در ادامه تلگرام قصد دارد در بروزرسانی دیگری، امکان زمان‌بندی چت‌های صوتی را نیز در اختیار مدیران کانال‌ها قرار دهد.

رقابت تلگرام با کلاب‌هاوس وارد مرحله تازه‌ای شد

اخیرا نسخه بتای تلگرام v7.7.0 با قابلیت زمان‌بندی چت‌های صوتی منتشر شده. به لطف ویژگی جدید، ‌مدیران کانال می‌توانند چت‌های صوتی را زمان‌بندی و مدیریت کنند. برای استفاده از این قابلیت،‌ مدیر کانال باید روی نماد کانال مربوطه ضربه زده و از طریق سه نقطه بالای صفحه وارد بخش تنظیمات شود. سپس گزینه مربوط به شروع چت صوتی یا «Start Voice Chat» را انتخاب کند. بعد از انتخاب این گزینه، مدیر کانال باید گزینه «Schedule Voice Chat» را انتخاب کند.

رقابت تلگرام با کلاب‌هاوس وارد مرحله تازه‌ای شد

با انتخاب گزینه زمان‌بندی چت صوتی، مدیران کانال‌ها می‌توانند زمان و تاریخ انتشار چت صوتی را مشخص کنند. بعد از انتخاب تاریخ و ساعت، امکان ارسال چت صوتی فراهم می‌شود. نوتیفیکیشن مربوط به چت صوتی زمان‌بندی شده در قسمت بالای کانال به همراه شمارش معکوس برای همه اعضا نمایش داده می‌شود.

علاوه بر امکان زمان‌بندی چت‌های صوتی، تلگرام به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به بستن چت، نام و مشخصات پروفایل را در پنجره چت صوتی تغییر دهند.

حتما بخوانید:  غیررسمی؛ عربستان و هند میزبان استقلال و پرسپولیس

در حال حاضر ویژگی‌های ذکر شده فقط برای نسخه بتا تلگرام v7.7.0 منتشر شده‌اند. انتظار می‌رود پس از بررسی و گرفتن بازخوردهای لازم، قابلیت زمان‌بندی چت‌های صوتی در نسخه پایدار در دسترس کلیه کاربران قرار گیرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *