رقص جالب میشل اوباما در تولد ۵۸سالگی‌اش رقص جالب میشل اوباما در تولد ۵۸سالگی‌اش | آوتاف
خانه / اخبار داغ / رقص جالب میشل اوباما در تولد ۵۸سالگی‌اش

رقص جالب میشل اوباما در تولد ۵۸سالگی‌اش

روزیاتو: میشل اوباما روز دوشنبه جشن تولد ۵۸ سالگی اش را گرفت.

به گزارش دیلی میل، در ویدیویی که بانوی سابق ایالات متحده در اینستاگرامش منتشر کرده او را می توان دید که مقابل کیک تولد بزرگی نشسته و به آهنگ Happy Birthday از استیوی واندر گوش می دهد.

میشل برای جشن تولدش لباسی ساده انتخاب کرده بود؛ تی شرتی مشکی و ساده زیر لباس بلندی طوسی و سفید. او در این مراسم خودمانی آرایش نداشت و پوستش به نظر هنوز جوانی را رخ می کشید.

در قسمت کپشن ویدیو، میشل از همه کسانی که به او پیام تبریک فرستاده بودند تشکر کرده و نوشته بود: «از همه تان به خاطر این همه عشق و ابراز محبت سپاسگزارم. پیام های شما عزیزان، چه به صورت اس ام اس، چه ایمیل و چه پست های شبکه های اجتماعی برایم یک دنیا ارزش داشت. از این که این همه دوست خوب دارم که مرا تشویق می کنند، قدردان و سپاسگزارم. مشتاق این هستم که ببینم در سال چه اتفاقات جدیدی پیش خواهد آمد.»

میشل درباره ی محل ضبط ویدیو چیزی نگفته بود اما به نظر می رسید در اتاقی خصوصی در یک رستوران یا هتل ضبط شده باشد. بلافاصله بعد از پست کردن ویدیو، سیل پیام های تبریک روانه ی بخش نظرات شد و افراد گوناگون، از جمله لیندزی لوهان و اکتاویا اسپنسر به او تبریک گفتند.

پیش از این ویدیو، باراک اوباما ۶۰ ساله نیز تصویری از خودش به همراه میشل را در حالی که خورشید در پس زمینه در حال غروب بود، به اشتراک گذاشت. اوباما در قسمت کپشن نوشته بود: «تولدت مبارک، میشل. عشقم، شریکم، بهترین دوستم.» به نظر می رسید که عکس، به تازگی در هاوایی ـ جایی که این دو تعطیلات سال نوشان را آن جا گذراندند ـ گرفته شده باشد.

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *