رقم شگفت‌انگیز قطری‌ها برای ستاره پرسپولیس رقم شگفت‌انگیز قطری‌ها برای ستاره پرسپولیس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / رقم شگفت‌انگیز قطری‌ها برای ستاره پرسپولیس

رقم شگفت‌انگیز قطری‌ها برای ستاره پرسپولیس

خبرورزشی: یک منبع موثق خبر داد که باشگاه قطری الاهلی پیشنهاد یک میلیون و ۳۰۰ هزار دلاری به محمدحسین کنعانی‌زادگان ارائه داده است. رقمی سنگین که با یک حساب سرانگشتی و قیمت ارز و دلار در بازار کشورمان معادل ۳۰ میلیارد تومان خواهد شد.

هرچند محمدحسین کنعانی‌زادگان با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد ولی به لطف درایت مدیران سابق این باشگاه بند فسخ ۲۵۰ هزار دلاری در آن گنجانده است. مبلغی که گفته می‌شود تیم قطری حاضر به پرداخت آن برای به خدمت گرفتن مدافع ملی‌پوش به پرسپولیس است.

چندی پیش نشریه مطرح استاد الدوحه در خبری فوری و اختصاصی عنوان کرد: «باشگاه الاهلی محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع ایرانی تیم فوتبال پرسپولیس را برای جانشینی شِین لاوری استرالیایی به خدمت گرفت.»

بلافاصله پس از انتشار این خبر و حواشی به وجود آمده، محمدحسین کنعانی‌زادگان در صفحه شخصی خودش آن را تکذیب کرد. البته مدافع ملی پوش پرسپولیس اعلام کرد پیشنهاداتی از خارج کشور دارد ولی می‌خواهد تمام تمرکز خودش را تا پایان فصل روی بازی‌های تیم پرسپولیس متمرکز کند.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که این تکذیب ایسنتاگرامی محمدحسین کنعانی‌زادگان به توصیه نزدیکانش بوده است. مشاوران کنعانی زادگان به او یادآوری کرده‌اند در صورت سکوت در قبال این خبر نشریه استاد الدوحه قطر ممکن است مورد غضب یحیی گل‌محمدی قرار بگیرد.

خشم سرمربی پرسپولیس و نشاندن محمدحسین کنعانی‌زادگان می‌تواند او را از تیم ملی هم دور کند. بنابراین عقل و منطق حکم می‌کرد مدافع ملی‌پوش پرسپولیس فعلا خبر رسانه قطری را تکذیب کند تا کمی خیال یحیی گل‌محمدی راحت شود اما…

با این شرایط به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس برای حفظ این بازیکن کار دشواری داشته باشد.

حتما بخوانید:  آقای مهرداد میناوند، تیم جدید مبارک!

از یاد نمی‌بریم سال گذشته نیز رسانه‌های قطری اخباری مبنی بر جدایی شجاع خلیل‌زاده و بشار رسن از پرسپولیس (پس از درخشش در لیگ قهرمانان آسیا) منتشر کردند که با وجود تکذیب اولیه در نهایت صحت و درستی آن با کوچ این دو بازیکن سرشناس به اثبات رسید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *