روایت اشپیتیم آرفی از ماجرای پیامک بدحجابی روایت اشپیتیم آرفی از ماجرای پیامک بدحجابی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / روایت اشپیتیم آرفی از ماجرای پیامک بدحجابی

روایت اشپیتیم آرفی از ماجرای پیامک بدحجابی

خبرورزشی نوشت: اشپیتیم آرفی مهاجم سابق پرسپولیس با حاشیه‌ای جالب مواجه شد که در این زمینه اظهاراتی را مطرح کرده است.

واکنش اشپیتیم آرفی به ماجرای پیامک بدحجابی

همانطور که احتمالا در خبرها خواندید، اشپیتیم آرفی مهاجم سابق پرسپولیس چند روز قبل با حاشیه ای عجیب مواجه شد. ماجرا از این قراربود که آرفی چند روز قبل به همراه یکی از دوستانش در خیابان تردد می‌کرده است که ناگهان از سوی پلیس نیروی انتظامی‌ پیامکی برای دوست اشپیتیم که راننده و صاحب ماشین بود، ارسال می‌شود. در این پیامک به صاحب خودرو به خاطر سرنشین بدحجاب (اشپیتیم آرفی) تذکر داده می‌شود و به او اعلام می‌شود در صورت تکرار با جریمه مواجه خواهد شد.

گویا ظاهر و موی بلند اشپیتیم باعث شده تا دوربین‌های ثبت تخلف او را با یک خانم اشتباه بگیرند و گمان کنند که سرنشین ماشین مرتکب بدحجابی شده است. این اتفاق که در نوع خودش عجیب و جالب بود باعث شد با اشپیتیم تماس بگیریم. آرفی هم واکنش جالبی به این موضوع نشان داد که در ادامه می‌خوانید.

ماجرای پیامک بدحجابی برای دوستت چه بود؟

چند روز پیش در خیابان فرشته کار داشتم. بعد از اینکه کارم را انجام دادم، یکی از دوستانم با ماشین آمد و مثل خیلی از روزهای دیگر که با هم به جاهای مختلف می‌رفتیم، آن روز هم با هم قصد داشتیم جایی برویم. بعد از چند دقیقه ناگهان یک پیامک برای دوستم آمد و به او تذکر دادند که سرنشینی که در ماشین او حضور دارد بدحجاب است. به غیر از من و دوستم هم کسی در ماشین نبود. بعد از این پیامک تا چند دقیقه شوک شدیم که چرا من را با یک خانم بدون حجاب اشتباه گرفته بودند و فکر کنم دوربین تصویر من را ثبت کرده بود.

حتما بخوانید:  نرم‌نرمک طارمی نزدیک پرسپولیس

واکنش دوستت به این پیامک چه بود؟

دوستم اول تعجب کرد ولی بعد کلی خندیدیم و سر به سرم گذاشت. البته خیلی دیگر از دوستانم به من زنگ زدند و یا با پیامهایشان در خصوص این موضوع با من شوخی کردند.

حالا بعد از این اتفاق قصد نداری موهای سرت را کوتاه کنی؟

واقعیت این است که من از ۱۸ سالگی موهای بلندی دارم و فکر نمی‌کنم چیز عجیب یا غیر عادی باشد. سال‌هاست که با همین ظاهر در ایران زندگی می‌کنم و تا حالا هم هیچ مشکلی برای من به وجود نیامده بود. به هر حال فکر می‌کنم یک سوءتفاهم پیش آمد و دیگر کاری نمی‌شود کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *