روحانی: اگر گِله‌ داریم، راه آن قهر با صندوق نیست روحانی: اگر گِله‌ داریم، راه آن قهر با صندوق نیست | آوتاف
خانه / اخبار داغ / روحانی: اگر گِله‌ داریم، راه آن قهر با صندوق نیست

روحانی: اگر گِله‌ داریم، راه آن قهر با صندوق نیست

ایسنا: رئیس‌جمهور گفت: اگر نقد و مشکلی داریم راه حل آن قهر با صندوق نیست.

33

روحانی:

* همه باید خود را موظف به رفع و جبران ظلم هایی که در این انتخابات شد بدانیم.

* در تبلیغات انتخاباتی هیچ کسی از جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران حرفی نزد.

* اگر نقد و مشکلی داریم راه حل آن به هر حال صندوق رای است. همه ما باید جمهوریت نظام را پاس بداریم و اگر گله ای هم داریم راه آن قهر با صندوق نیست. صندوق رای امانت مردم و آرای مردم حق الناس است و به همه دست اندرکاران تاکید می کنم که نباید بگذاریم حتی یک رای کم و زیاد و یا جابجا شود.

* بعضی حرف های عجیبی زدند که مقام معظم رهبری فقط در این دولت اجازه مذاکره با آمریکا را داد! در حالی که خود رهبری فرمودند پیش از این دولت اجازه مذاکره در عمان را دادند. چرا دروغ می گویید و حرف راست نمی زنید و حرف ها را بالا و پایین می کنید. شما که اجازه داشتید هفت سال رفتید مذاکره کردید و آمدید، چه چیزی جز قطعنامه های سازمان ملل برای ایران آوردید؟

* بعضی از آقایان جوری حرف می زنند که انگار تا به حال هیچ مسئولیتی در کشور نداشته اند! خیلی از این ها صاحب مسند حکومتی هستند و اگر مشکلی در نظام هست آنها هم باید پاسخگو باشند. فقط درباره یک مورد FATF که به آنجا رفت دیدید چه شد و چه مشکلاتی برای کشور ایجاد شد. حالا چیزی هم طلبکار هستند.

* مقاومت مردم ایران امروز آمریکایی ها را سر به زیر به پای مذاکرات وین آورده است. در نقطه پایان تحریم هستیم. حالا نمی دانم چرا این قلم یک ذره کند شد و در حالی که تنها باید دو کلمه و یک نقطه نوشته شود، این قلم کند شده ولی به هر حال در نقطه پایان تحریم هستیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  سفر‌های قالیباف از سر دلسوزی است یا لجبازی؟!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *