روشن: نمی‌خواهم جای شفر را بگیرم روشن: نمی‌خواهم جای شفر را بگیرم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / روشن: نمی‌خواهم جای شفر را بگیرم

روشن: نمی‌خواهم جای شفر را بگیرم

حسن روشن پیشکسوت استقلال در روزنامه قانون نوشت: استقلال می‌توانست در برابر السد، بازی بهتری را به نمایش بگذارد، اما این تیم مدیریت نشد. آبی‌ها کاپیتان بزرگی به نام مهدی رحمتی را در زمین دارند، اما فاصله او با بازیکنان مهاجم زیاد است و نمی‌تواند آن‌ها را برای رسیدن به گل‌های بیشتر تحریک کند.

شفر باید به بازیکنانی مثل روزبه چشمی آموزش بدهد که در چنین بازی‌های مهمی، اشتباهاتی را که منجر به اخراج می‌شود، مرتکب نشود.

روشن: شفر غرور خاصی دارد

تعویض‌های شفر نیز در این دیدار افتضاح بود، او نباید به بازیکنانی مثل قائدی میدان بدهد، او حتی از صفر نیز کمتر بود. می‌گویند وریا (غفوری) بیمار بود و نتوانست به میدان برود، اما اعتقاد دارم جنازه او بهتر از بسیاری از بازیکنان است.

برخی می‌گویند روزبه چشمی می‌توانست به میانه میدان منتقل شود، اما به نظرم با این کار، استقلال دو آسیب می‌بیند؛ اول اینکه خط دفاع تهی از بازیکن تخصصی می‌شود و دوم اینکه در خط هافبک، چشمی نمی‌تواند عملکرد مناسبی داشته باشد. روز گذشته شنیدم که کمیته فنی از شفر توضیح خواسته، اعتقاد دارم کمیته فنی این روز‌ها صوری است.

شفر در روز‌های ابتدایی می‌گفت: من کمیته فنی را قبول ندارم. او می‌گفت: من فقط افتخاری را می‌شناسم و شخص دیگری را قبول ندارم، حال نوبت کمیته فنی است که تخصص خود را به رخ شفر بکشد.

این مربی آلمانی غرور خاصی دارد و حتی در یکی از تمرینات استقلال، اصغر حاجیلو را شماتت کرد. او نمی‌داند وظیفه سرپرست چیست و حتی به دنبال یادگیری آن نمی‌رود. شفر باید هر یک ماه یک بار، گزارش کار خود را به کمیته فنی بدهد تا درباره ادامه حضور او تصمیم گیری شود، اما در عمل این کار انجام نمی‌شود تا سیستم اشتباه استقلال به پیش برود. به هر ترتیب من معتقدم امکان ندارد با این وضعیت، استقلال نتیجه بگیرد.

حتما بخوانید:  جلد متفاوت یک روزنامه درباره حوادث بیروت

من عادت کرده‌ام وقتی در باشگاه هستم و نیستم، درباره حقایق صحبت کنم و هواداران را در جریان اتفاقات قرار بدهم بنابراین اگر انتقادی مطرح می‌شود در راستای بهبود شرایط است و هواداران باید حوصله کنند تا باشگاه روند مناسب خود را در پیش بگیرد. با روند فعلی، ممکن نیست استقلال وضعیت بهتری پیدا کند و اوضاع این تیم روز به روز بدتر خواهد شد.

شفر باید به مقامات بالادستی خود احترام بگذارد و به آن‌ها به چشم همکارانی نگاه کند که می‌خواهند وضعیت تیم را بهتر نکنند، اما در حال حاضر نگاه به کمیته فنی مثل نگاه رقیب است. هیچ‌کدام از ما قصد نداریم جای شفر را در استقلال بگیریم بلکه در حال تلاش برای بازگرداندن تیم محبوب‌مان به شرایط بهینه هستیم. امیدوارم استقلال در دیدار‌های لیگ‌برتر بتواند عملکرد بهتری داشته باشد و هواداران این تیم را راضی کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *