زندگی ۱۵ماهه زن شیرازی با جنازه مومیاییِ همسر زندگی ۱۵ماهه زن شیرازی با جنازه مومیاییِ همسر | آوتاف
خانه / اخبار داغ / زندگی ۱۵ماهه زن شیرازی با جنازه مومیاییِ همسر

زندگی ۱۵ماهه زن شیرازی با جنازه مومیاییِ همسر

رکنا: زن جوان پس از قتل همسرش، جسد او را با نمک مومیایی کرد. او با حفر قبری در اتاق خواب جسد را در آن دفن و ۱۵ ماه در کنار قبر زندگی کرد.

زندگی ۱۵ماهه زن شیرازی با جنازه مومیایی همسر

۱۵ ماه زندگی زن جوان در کنار جسد شوهرش

خواهر این مرد در شکایتش از سحر گفت: برادرم چند روز قبل خانه‌شان را در یکی از محله‌های شیراز ترک کرد و دیگر بازنگشت. بعد از چند روز تصمیم گرفتم شکایتی کنم شاید او پیدا شود.

پس از شکایت این زن، پرونده‌ای در این ارتباط تشکیل شد و ماموران در نخستین گام به تحقیق از همسر او پرداختند که زن ۴۳ساله در بازجویی‌ها منکر اطلاع از سرنوشت شوهرش شد و گفت: همسرم به نام علی، اعتیاد شدیدی به موادمخدر دارد و چند روز قبل از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت. به دلیل این‌که این رفتارش عادی بود به موضوع شک نکرده و شکایت نکردم اما خواهرشوهرم با طرح شکایتی پیگیر پرونده شد.

قتل در خانه زن شیرازی / سحر اعتراف کرد

تحقیقات برای یافتن این مرد ادامه داشت اما هیچ ردی از او به دست نیامد. با طولانی‌شدن غیبت مرد جوان، احتمال قتل او مطرح شد.

کارآگاهان این بار تحقیقات را روی همسر این مرد متمرکز کرده و متوجه شدند، او به تازگی با مرد دیگری ازدواج کرده است. این موضوع شک پلیس را بیشتر کرد و کارآگاهان او را به اداره آگاهی احضار کردند.

این زن در بازجویی‌ها اعترافات قبلی خود را تکرار کرد اما سرانجام به تناقض‌گویی دچار شد و به قتل همسرش اعتراف کرد.

حتما بخوانید:  دلار، کمتر از ۸۰۰۰ تومان را هم دید

او درباره انگیزه‌اش از جنایت گفت: همسرم اعتیاد به شیشه داشت و شب حادثه به دلیل مصرف مواد مخدر حالش خراب شد و چون از دستش عصبانی بودم با مقدار زیادی قرص او را مسموم کردم.

صبح که بیدار شدم، دیدم فوت کرده‌است. آنقدر ترسیده‌بودم که با پلیس و اورژانس تماس نگرفتم و به فکر راهی برای از بین بردن جسد بودم.

مقدار زیادی نمک خریده و با آن جسد را مومیایی کردم. بعد هم کف اتاق خواب قبری کندم و جسد را در آنجا دفن کردم. برای این‌که کسی متوجه قبر او نشود، تختخواب را روی آن قرار دادم.

شب‌های اول از این‌که در خانه بمانم می‌ترسیدم اما بعد از مدتی با موضوع کنار آمدم و شب‌ها روی همان تخت می‌خوابیدم. چند ماه پس از قتل، با مراجعه به دادگاه طلاق غیابی گرفته و با مردی آشنا شده و با او ازدواج کردم. شوهر دومم بدون این‌که بداند در آن اتاق جسدی دفن شده، شب‌ها همان‌جا می‌خوابید.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس در این باره گفت: با هماهنگی مقام قضایی جسد مقتول در منزل خودش در زیر تختخواب کشف و تحویل پزشکی قانونی شد. در بررسی تخصصی انگیزه متهم از قتل همسرش اختلافات مالی و خانوادگی اعلام شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *