سایت AFC قرمز و آبیِ ایران را سرِ کار گذاشت! سایت AFC قرمز و آبیِ ایران را سرِ کار گذاشت! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / سایت AFC قرمز و آبیِ ایران را سرِ کار گذاشت!

سایت AFC قرمز و آبیِ ایران را سرِ کار گذاشت!

برترین‌ها: رای‌گیری کنفدراسیون فوتبال آسیا برای انتخاب اسطوره فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا با حواشی و اتفاقات عجیبی همراه شده است.

شش روز پیش بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا یک نظرسنجی در خصوص انتخاب اسطوره ایرانی‌ها در لیگ قهرمانان ترتیب داد. این نظرسنجی تا به امروز حواشی و اتفاقات عجیبی به دنبال خود داشته. از تقلب و توهین‌های هواداران دو تیم گرفته تا اعلام سیدجلال حسینی به عنوان برنده نهایی نظرسنجی. نکته عجیب و قابل‌توجه این است که تا ظهر روز گذشته جلال حسینی برنده این نظرسنجی بود. حسینی حتی پیام‌های تبریک زیادی هم از سوی چهره‌های سرشناسی از جمله برانکو ایوانکوویچ دریافت کرد.

اما کنفدراسیون فوتبال آسیا چند ساعت بعد دوباره مدت زمان نظرسنجی را تمدید کرده و بعد از تمدید نظرسنجی فرهاد مجیدی با یک درصد اختلاف نسبت به حسینی اول شده! طبق اعلام سایت AFC همانطور که در تصویر زیر مشخص است، مدت زمان نظرسنجی به طور کامل به پایان رسیده.

سایت AFC قرمز و آبیِ ایران را سرِ کار گذاشت!

باشگاه پرسپولیس: سایت AFC دستکاری شده!

باشگاه پرسپولیس به اعلام نتایج جدید منتشرشده روی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره معرفی اسطوره ایران در لیگ قهرمانان واکنش نشان داد. پرسپولیسی‌ها اعتقاد دارند زمان اول بودن سیدجلال حسینی نظرسنجی به پایان رسیده بود و طبق ادعای آنها بخش رسانه‌ای AFC چنین خبری را تایید کرده. همچنین پرسپولیسی‌ها اعتقاد دارند سایت AFC دستکاری شده که چنین اتفاقاتی رخ داده.

سایت AFC قرمز و آبیِ ایران را سرِ کار گذاشت!

واکنش یک استقلالی به ادعای پرسپولیسی‌ها درباره دستکاری سایت AFC

مدیر رسانه ای استقلال اینطور نسبت به ادعای پرسپولیسی ها در خصوص دستکاری شدن سایت واکنش نشان داده و گفته عنوان اسطوره ایران در لیگ قهرمانان باید به مجیدی برسد.

حتما بخوانید:  جودوکار سابق تیم ملی ایران به اسرائیل می‌رود

سایت AFC قرمز و آبیِ ایران را سرِ کار گذاشت!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *