سردار اشتری: ناجا در حوادث اخیر خوش درخشید سردار اشتری: ناجا در حوادث اخیر خوش درخشید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / سردار اشتری: ناجا در حوادث اخیر خوش درخشید

سردار اشتری: ناجا در حوادث اخیر خوش درخشید

خبرگزاری ایسنا: فرمانده ناجا با بیان اینکه ناجا در حوادث اخیر خوش درخشید گفت: کسانی که در صحنه عملیات نبودند، امروز منتقد ناجا هستند.

سردار حسین اشتری امروز در جلسه قرارگاه رسانه ای ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی در حوادث اخیر بسیار خوب عمل کرد، گفت: متأسفانه عده ای از افراد که خود در صحنه عملیات حضور نداشته اند با زیر سوال بردن اقدامات خوب ناجا امروز منتقد ما هستند و این در حالی است که مقام معظم رهبری این اقدامات خوب را یک پیروزی برای نظام دانسته اند.

سردار اشتری: ناجا در حوادث اخیر خوش درخشید

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه بایستی از تمامی ظرفیت ها به خوبی استفاده کنیم ، اظهار داشت: خبرگزاری ها، صدا و سیما، نشریات و شبکه های اجتماعی همواره ظرفیت هایی هستند که شما بایستی بتوانید با تولید محتوای مناسب از آنها به خوبی بهره گیری و نقش مقتدرانه پلیس را در برخورد با شرارت اغتشاشگران و اینکه در صورت عدم حضور پلیس ممکن بود چه اتفاقی رخ دهد، در رسانه ها تشریح کنید.

سردار اشتری تصریح کرد: ناجا در حوادث اخیر خوش درخشید و این مسئله بایستی برای گروه ها و افراد تأثیرگذار تبیین شود.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار اشتری با تأکید بر حمایت و ارتقاء روحیه نیروهایی که در صحنه حضور داشته اند گفت: خبر و فیلم افراد اصلی دستگیر شده در اغتشاشات بایستی از طریق رسانه ملی و کلیه رسانه ها پخش شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  کره‌جنوبی می‌خواهد جنس بنجل به ایران بدهد!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *