سعیدی: اکثریت مردم می‌گویند که راهبرد رهبری جواب داده و ایستادگی مقابل آمریکا تنها راه است سعیدی: اکثریت مردم می‌گویند که راهبرد رهبری جواب داده و ایستادگی مقابل آمریکا تنها راه است | آوتاف
خانه / اخبار داغ / سعیدی: اکثریت مردم می‌گویند که راهبرد رهبری جواب داده و ایستادگی مقابل آمریکا تنها راه است

سعیدی: اکثریت مردم می‌گویند که راهبرد رهبری جواب داده و ایستادگی مقابل آمریکا تنها راه است

خبرگزاری ایسنا: رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: آمریکا می خواهد عوامل اقتدار کشور را که شامل انسجام ملی، قدرت ناشی از ذخایر انرژی، قدرت منطقه‌ای و قدرت دفاعی است، از ما بگیرد.

سعیدی: اکثریت مردم می‌گویند که راهبرد رهبری جواب داده و ایستادگی مقابل آمریکا تنها راه است

حجت‌الاسلام علی سعیدی:

براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته اکثریت مردم می‌گویند که راهبرد مقام معظم رهبری جواب داده و ایستادگی مقابل آمریکا تنها راه حل است.

(با اشاره به شاخص‌های پیشتازی روحانیت در همه عرصه ها و الزاماتی که باید در راستای تحقق آن وجود داشته باشد): پیشتازی قراردادی نیست و اینگونه نیست که دیگران قرار گذاشته باشند که روحانیت در هر شرایطی پیشتاز و پیش قراول باشد.

پیشتازی شرایط و الزاماتی دارد و روحانیت و مراجع بزرگوار باید از اصول و مبانی خاصی برخوردار و توجه لازم را به آنها داشته باشند تا بتوانند پیشتازی خود را به منصه ظهور برسانند.

برخی از دسته‌بندی‌ها در این عصر نشان می دهد که برخی آقایان به تغییرات زمان و مکان توجه نمی‌کردند.

(با تاکید بر اینکه در طول ۳۰ سال گذشته که مقام معظم رهبری نظام را مدیریت ‌کردند با بحران‌های زیادی روبرو بودیم که این بحران‌ها کمتر از بحران‌های زمان گذشته نبود): عظمت امام(ره) در جای خود باقی است و بحث امام(ره) یک بحث استثنا در تاریخ است ولی در طول این ۳۰ سالی که مقام معظم رهبری کشور را زعامت کردند توانستند میراث امام(ره) را حفظ کنند و امروز انقلاب اسلامی و ایران در اوج اقتدار و عظمت قرار دارد.

در زمان امام(ره) کشور درگیر جنگ داخل با دنیای استکبار بود که خیلی سنگین و بزرگ بود ولی در دوران رهبری معظم انقلاب، جنگ در خارج از مرزهای ایران بود که ما نمی‌توانستیم ساکت بنشینیم.

حتما بخوانید:  ممانعت دادستانی ازدواج دختر ۹ ساله مشهدی

جنگ ایران با عراق که دفاع از سرزمین، اسلام و انقلاب بود و حضور روحانی و غیر طلبه در جبهه قابل توجیه بود.

یک هدف حفظ جبهه مقاومت بود که در صورت جدا کردن سوریه، محور مقاومت در منطقه دچار مشکل می‌شد همچنین دیگر اهداف دفاع جدی از حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، دفع شرورترین اشرار تاریخ معاصر و نیز کمک به استقلال سوریه بود.

(با بیان دیگر تفاوت دوران رهبری مقام معظم رهبری با دوران امام(ره): تفاوت بعدی وجود فضای مجازی در زمان کنونی است. در زمان امام(ره) اینترنت و شبکه‌های ماهواره‌ای وجود نداشت و امروز شاهد تحولی در رسانه‌ها و امپراتوری رسانه‌ای هستیم که این فضای مجازی در حال تغییر تفکر و سبک زندگی مردم است.

ممکن است فضای مجازی در انتخابات اخلال ایجاد کند، امیدواریم دستگاه قضا به حوزه فضای مجازی وارد شود چراکه مسئولین نسبت به این قضیه اهتمام لازم را ندارند.

 در شرایط ویژه‌ای قرار داریم و مردم ما باید بدانند که در ذهن ترامپ چه می‌گذرد، ترامپ می‌گوید باید عوامل اقتدار را از دست ایران بگیریم.

آمریکایی‌ها می‌گویند که وقتی داخل کشور را به هم ریختیم و آشوب به پا شد نظام مجبور به عقب نشینی و تسلیم است، آمریکایی‌ها سر سوزنی قصد عقب نشینی ندارند و هر کاری که انجام می‌دهند برای فریب ایران است، آنها به همین شیوه امپراتوری شوروی را به سقوط کشاندند.

در طی این چند قرن اخیر درخشیده است اما امروز انقلاب بیش از هر زمان دیگری نیاز به حضور هوشمندانه و فعال طلاب و ایفای نقش مراجع بزرگوار در همه عرصه‌ها دارد تا این انقلاب حفظ شود و به سلامت به دست صاحب اصلی خود برسد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *