سیلی پدر به پسر باعث تصادف در تهران شد! سیلی پدر به پسر باعث تصادف در تهران شد! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / سیلی پدر به پسر باعث تصادف در تهران شد!

سیلی پدر به پسر باعث تصادف در تهران شد!

عصر ایران: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد شدید سواری پژو با درخت به دلیل سیلی پدر به پسر خبر داد.

سرهنگ علی همه خانی گفت: در ساعت ۰۶:۴۵ صبح و برابر رصد تصویری از معابر و بزرگراههای شهر تهران مشخص شد که یک دستگاه سواری پژو که در محدوده بهشت زهرا در حال تردد بوده به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه از مسیر و راه خارج و به شدت با یک اصله درخت کنار معبر برخوردکرد.

سیلی پدر به پسر باعث تصادف در تهران شد!

وی در مورد جزئیات این حادثه خاطر نشان کرد: ماجرا از این قرار بود که در داخل این سواری مشاجره ای بین پدرو پسر روی می دهد که پدر عصبانی شده و سیلی محکمی به صورت پسرش که در حال رانندگی بوده می زند که اتفاق حواس و تمرکز رانننده را بهم زده و به همین دلیل از مسیر اصلی خارج و به شدت با یک اصله درخت برخورد می کند.

سرهنگ همه خانی ادامه داد: در این حادثه سر پسر به شدت با شیشه جلو برخورد کرده که باعث آسیب جدی به راننده و شکستن شیشه جلو شده که با حضور به موقع تیم های اورژانس در محل وی به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل می گردد.

سیلی پدر به پسر باعث تصادف در تهران شد!

وی افزود: با حضور جرثقیل پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه این سواری از محل جابجا گردید و ترافیک مقطعی حاصل شده به حالت عادی بازگشت .

وی از سرنشینان وسابل نقلیه خواست حین تردد از انجام هرگونه اقدام و رفتاری که حواس راننده را پرت نماید خودداری کرده و حتما تمام حواس خود را به رانندگی اختصاص دهند .

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  کشته شدن ۱۲ تفنگدار آمریکایی در انفجار کابل

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *