شیب سقوط شاخص بورس تندتر شد شیب سقوط شاخص بورس تندتر شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / شیب سقوط شاخص بورس تندتر شد

شیب سقوط شاخص بورس تندتر شد

تسنیم: شاخص کل بورس تهران در جریان معاملات امروز (۱۹اردیبهشت ماه۱۴٠٠) با افت ۱۵هزار و ۵۹۱واحدی در سطح یک میلیون و ۱۵۱هزار واحد قرار گرفت.

شیب سقوط شاخص بورس تندتر شد

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه انگار که تازه یک هفته از شروع ریزش بورس گذشته باشد و تازه اول راه باشیم، معادل ۱۵ هزار و ۵۹۱ واحد کاهش پیدا کرد و به یک میلیون ۱۵۱ هزار و ۸۷۱ واحد رسید. شاخص کل فاصله چندانی با کف رقم شش ماه دوم سال ندارد. امروز شاخص کل ۱.۳۴ درصد ریزش داشت و شاخص هم‌وزن ۲۹ صدم درصد کاهش پیدا کرد. امروز نماد‌های فولاد، فارس، فملی، شستا، کچاد، تاپیکو و شپنا بیشترین تاثیر را در ریزش شاخص کل گذاشتند.

امروز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰، از بین بیش از ۳۰۰ نماد بورسی، تنها ۱۹۸ نماد معامله شده‌اند که از این تعداد ۱۸۴ نماد ارزش سهام خود را از دست داده و تنها ۱۴ نماد در مسیر صعودی حرکت می‌کنند. در بازار فرابورس هم تا اینجای کار ۹۰ نماد شاهد انجام حداقل یک معامله بودند که از بین آن‌ها ۷۳ نماد قرمزپوش هستند و ۱۷ نماد با افزایش نسبی قیمت سهام روبرو شده‌اند.

در حال حاضر شاخص کل فاصله چندانی با کف رقم شش ماه دوم سال ندارد. امروز شاخص کل ۱.۳۴ درصد ریزش داشت و شاخص هم‌وزن ۲۹ صدم درصد کاهش پیدا کرد. امروز نماد‌های فولاد، فارس، فملی، شستا، کچاد، تاپیکو و شپنا بیشترین تاثیر را در ریزش شاخص کل گذاشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  دیدار خانواده سردار سلیمانی با رهبر انقلاب

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *