صدرنشینی و صعود مقتدرانه پرسپولیس در آسیا صدرنشینی و صعود مقتدرانه پرسپولیس در آسیا | آوتاف
خانه / اخبار داغ / صدرنشینی و صعود مقتدرانه پرسپولیس در آسیا

صدرنشینی و صعود مقتدرانه پرسپولیس در آسیا

خبرگزاری تسنیم: پرسپولیس ایران در آخرین دیدار خود در گروه E لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۱۹ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه فاتوردای هند به مصاف الریان قطر رفت که این مسابقه با پیروزی ۴ بر ۲ شاگردان گل‌محمدی خاتمه یافت.

شهریار مغانلو در دقیقه ۲۷، احسان پهلوان در دقیقه ۳۴، محمدحسین کنعانی‌زادگان در دقیقه ۶۸ و عیسی آل‌کثیر در دقیقه ۷۳ گل‌های پرسپولیس را به ثمر رساندند. هر دو گل الریان را نیز یوهان بولی در دقایق ۴۸ و ۷۲ وارد دروازه پرسپولیس کرد.

پرسپولیس با پیروزی در این مسابقه با پنج برد و یک باخت، ۱۵ امتیازی شد و مقتدرانه به‌عنوان صدرنشین گروه E به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

ترکیب پرسپولیس ایران: حامد لک، امید عالیشاه (۷۸_مهدی شیری)، فرشاد فرجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی ترابی(۸۹- مهدی عبدی)، احسان پهلوان، محمد شریفی، وحید امیری (۷۴_علی شجاعی)، شهریار مغانلو (۷۸_مهدی مهدی‌خانی)، عیسی آل‌کثیر و سیامک نعمتی.

ترکیب الریان قطر: فهد یونس، شجاع خلیل‌زاده، فرانک کوم، دامه ترائوره، عبدالرحمان الکربی، خالد مفتاح، یاسین براهیمی، عبدالعزیز حاتم، موفک اواد، یوهان بولی و علی فریدون.

داور: هیرویوکی کیمورا ژاپنی

نیمه اول

دقیقه ۲: ضربه ایستگاهی مغانلو را دروازه‌بان الریان برگشت داد.

دقیقه۱۰: کار ترکیبی و ارسال خوب وحید امیری توپ را روی خط شش قدم به مغانلو رساند اما ضربه سر زیبای مهاجم پرسپولیس با برخورد به تیر افقی دروازه دور شد.

دقیقه ۱۲: مغانلو اولین کارت زرد بازی را از داور ژاپنی دریافت کرد.

دقیقه ۲۱: کار تیمی خوب پرسپولیس بار دیگر این تیم را در موقعیت گلزنی قرار داد اما این‌بار هم مدافعان الریان زودتر از عالیشاه توپ را دور کردند.

حتما بخوانید:  هشدار سردار سلیمانی به پاکستان

دقیقه ۲۵: علی فریدون روی تعلل مدافعان پرسپولیس اولین موقعیت الریان را خلق کرد که ضربه این بازیکن به راحتی در دستان حامد لک قرار گرفت.

دقیقه ۲۷: ضد حمله تند و تیز بازیکنان پرسپولیس توپ را پشت محوطه جریمه به شهریار مغانلو رساند که شوت تک ضرب و فنی این بازیکن اولین گل پرسپولیس در این بازی را وارد دروازه حریف کرد.

دقیقه ۳۴: احسان پهلوان با یک حرکت انفرادی به زیبایی بازیکن الریان را از پیش‌رو برداشت و با یک شوت فنی از پشت محوطه جریمه دومین گل شاگردان گل‌محمدی را در این بازی به ثمر رساند.

دقیقه۴۳: شوت سیامک نعمتی از پشت محوطه با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه۴۸: یوهان بولی روی ریباند و توپی که لک برگشت داد اولین گل الریان را به ثمر رساند تا اخلاف به یک گل برسد.

دقیقه۵۱: شجاع خلیل‌زاده به دلیل خطا روی آل‌کثیر از داور ژاپنی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه۶۸: محمدحسین کنعانی‌زادگان روی ارسال زیبای مهدی ترابی با یک ضربه سر گل سوم پرسپولیس را وارد دروازه الریان کرد.

دقیقه۷۲: یوهان بولی بار دیگر روی یک رفت و برگشت توانست به راحتی و روی تعلل مدافعان برای دومین‌بار دروازه لک را باز کند.

دقیقه۷۳: آل‌کثیر روی اشتباه مدافعان الریان با تیزهوشی گل چهارم پرسپولیس را در این بازی با یک شوت محکم از روی خط شش قدم وارد دروازه کرد.

دقیقه۸۳: شوت بازیکن الریان به شکلی خطرناک از کنار دروازه لک به بیرون رفت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *