صدور بیانه اعضای سوپرلیگ پس از تعلیق مسابقات صدور بیانه اعضای سوپرلیگ پس از تعلیق مسابقات | آوتاف
خانه / اخبار داغ / صدور بیانه اعضای سوپرلیگ پس از تعلیق مسابقات

صدور بیانه اعضای سوپرلیگ پس از تعلیق مسابقات

طرفداری: اعضای سوپرلیگ اروپا، بعد از کناره‌گیری تیم های انگلیسی، برنامه های خود را بهم ریخته دیدند و حالا مجبور به انتشار بیانیه ای رسمی شده اند.

بیانیه رسمی سوپرلیگ اروپا منتشر شد

بیانیه سوپرلیگ اروپا به شرح زیر است:

اعضای سوپرلیگ اروپا معتقد هستند که وضع موجود فوتبال اروپا نیاز به تغییر دارد. ما تورنمنت جدیدی را پیشنهاد می کنیم چون سیستم موجود کار نمی کند. هدف ما این است که اجازه دهیم این ورزش ضمن تولید منابع و ثبات برای تمامی هرم فوتبال، تکامل یابد و این شامل کمک برای غلبه بر مشکلات اقتصادی ناشی از پاندمیک به کل جامعه فوتبال است. همچنین می تواند افزایش میزان پرداختی ها برای تمامی افراد ذینفع در فوتبال را فراهم کند.

علیرغم جدایی باشگاه های انگلیسی، که با فشار های بیرونی روی آنها مجبور به اتخاذ چنین تصمیمی شدند، ما معتقدیم که پیشنهاد ما کاملاً منطبق با قوانین و مقررات اروپاست، همانطور که امروز با تصمیم دادگاهی برای مراقبت از سوپرلیگ در مقابل اقدامات شخص سوم این را نشان دادیم.

با توجه به شرایط کنونی، ما در حال بررسی مجدد گام های مناسب برای تغییر شکل پروژه هستیم. و همیشه این را در ذهن داریم که در عین افزایش ثبات در پرداختی های کل دنیای فوتبال، بهترین تجربه ممکن را به هواداران ارائه کنیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  اعتراض سفیر ایران در باکو به تعرض به سفارتخانه

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *