صدیقی: رئیس‌جمهور فاسد، مملکت را فاسد می‌کند صدیقی: رئیس‌جمهور فاسد، مملکت را فاسد می‌کند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / صدیقی: رئیس‌جمهور فاسد، مملکت را فاسد می‌کند

صدیقی: رئیس‌جمهور فاسد، مملکت را فاسد می‌کند

خبرگزاری مهر نوشت: آیت الله کاظم صدیقی بعدازظهر پنج شنبه در مراسم سالگرد ارتحال علامه ایازی و دو فرزند بزرگوارشان و یادواره بیش از ۱۰۰ شهید روحانی حوزه علمیه در رستمکلا افزود: انبیای الهی در مقابله با استکبار، ظالم ، منافق، فاسد و فاجر آماده بودند و با کفار درگیر شدند و شهید شدند.

وی با بیان اینکه فرهنگ توسط دولت ها ساخته می شود؛ بیان داشت: آنانی که فساد را منتشر می کنند، باید در برابر خداوند پاسخگو باشند و بدانند یک مدیر و رئیس جمهور فاسد تمام مملکت را فاسد می کند و اینکه به فرزندان و بچه ها در مدارس دین یاد ندهند و سند ۲۰۳۰ و آموزش جنسی در مدارس ترویج شود؛ این کار یک بقال و کارگر نیست و باید بدانیم اگر در جامعه ای فساد و رانت افزایش پیدا کرده و افراد به ابتذال کشیده می شود؛ مشکل از بالاست.

امام جمعه موقت تهران خاطر نشان کرد: امروز جامعه ما با مشکلات فراوانی مواجه است که همه ما باید با تبعیت از ولایت و رهبری در ادامه راه انقلاب ثابت قدم باشیم.

آیت الله صدیقی گفت: رهبر ما همان امام است و خودش در خدمت خودش نیست و در فتنه ۸۸ دیدیم که چطور سران فتنه نقشه هایشان برملا شد و در محاصره قرار گرفتند و عنایت صاحب این نظام شامل حال ما و مردم ما شد.

وی با اشاره به تاکیدات رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی یادآور شد: اقتصاد مقاومتی کار کارشناسی شده توسط رهبری بود که عمل نکردند و اکنون دارای مشکلات اینچنینی هستیم.

حتما بخوانید:  معاون سابق روحانی به حبس محکوم شد

وی بیان داشت: امروز در شرایط سخت اقتصادی هستیم و این شرایط جنگ اقتصادی که جنگ روانی و تبلیغاتی آن را پشتیبانی می کند باید گوشتان به حرف رهبری و علمای انقلابی باشد و به داد فقرا برسید و به بیچارگان رحم کنید.

امام جمعه موقت تهران گفت: نمایندگان مجلس، استقلال کشور را حفظ کنند و نماینده انقلاب باشند و نگذارند قوانین غیر اسلامی در مجلس تصویب شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *