صعود انگلیس، چک، اوکراین و پرتغال به یورو ۲۰۲۰ صعود انگلیس، چک، اوکراین و پرتغال به یورو ۲۰۲۰ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / صعود انگلیس، چک، اوکراین و پرتغال به یورو ۲۰۲۰

صعود انگلیس، چک، اوکراین و پرتغال به یورو ۲۰۲۰

ورزش سه: تیم ملی انگلیس موفق شد با چهار گل کوزوو را مغلوب کرده و به عنوان صدرنشین گروه اول راهی یورو ۲۰۲۰ شود. شاگردان گرت ساوتگیت ابتدا در دقیقه ۳۲ و روی پاس هری وینکس و ضربه الکس اوکسلید چمبرلین به گل اول دست یافته و در نهایت با برتری ۰-۱ راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم بازی کمی آرام شد و در نهایت انگلیس در دقایق پایانی دو بار دیگر به گل رسید. در دقیقه ۷۹ هری کین موفق به زدن گل دوم شد و در دقیقه ۸۳ نیز مارکوس راشفورد روی پاس رحیم استرلینگ به گل سوم هم دست یافت. در اواقات اضافی نیز مونت هم موفق به گلزنی شد و انگلیس با چهار گل کوزوو را مغلوب کرد.

کوزوو عملکرد فوق العاده ای در این دوره نشان داده بود اما در نهایت در آخرین دیدار با سه گل مقابل انگلیس مغلوب شد.

در دیگر دیدار این گروه نیز بلغارستان و جمهوری چک به مصاف یکدیگر رفتند که در دقیقه ۵۶ بلغارستان با ضربه بوژیکو به گل رسید و در نهایت با یک گل چک را مغلوب کرد. جمهوری چک نیز از این گروه با ۱۸ امتیاز و به عنوان تیم دوم راهی رقابت های یورو ۲۰۲۰ شد.

تیم ملی اوکراین که در ماه های اخیر زیر نظر اسطوره فوتبال خود آندری شوچنکو نتایج خوبی گرفته بود، امشب در دیدار مقابل صربستان به تساوی ۲-۲ رضایت داده و به عنوان صدرنشین راهی رقابت های یورو ۲۰۲۰ شد.

ابتدا دوشان تادیچ در دقیقه ۹ و از روی نقطه پنالتی صربستان را پیش انداخت، اما اوکراین در دقیقه ۲۵ توسط رومن یارمچوک به گل تساوی دست یافت و دو تیم با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شدند.

حتما بخوانید:  برای نفر چهارم که زندانی است هم فکری کنید!

در دقیقه ۵۶ این الکساندر میتروویچ بود که روی پاس تادیچ گل دوم صربستان را نیز به ثمر رساند و در حالیکه به نظر می رسید این دیدار با برتری صرب ها رو به پایان است، بسیدین در دقیقه ۹۳ گل تساوی اوکراین را به ثمر رساند و دو تیم به تساوی ۲-۲ رضایت دادند.

اما پرتغال دیگر تیم این گروه نیز موفق شد با دو گل برونو فرناندس در دقیقه ۳۹ و کریستیانو رونالدو در دقیقه ۸۶ لوگزامبورگ را مغلوب کرده و به عنوان تیم دوم این گروه صعود خود را به یورو ۲۰۲۰ قطعی سازد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *