طلسم‌شکنی شاگردان مجیدی با برد ۳گله طلسم‌شکنی شاگردان مجیدی با برد ۳گله | آوتاف
خانه / اخبار داغ / طلسم‌شکنی شاگردان مجیدی با برد ۳گله

طلسم‌شکنی شاگردان مجیدی با برد ۳گله

تسنیم: استقلال با برتری پُرگل در خانه پیکان، به تساوی‌های پیاپی خود پایان داد.

طلسم‌شکنی شاگردان مجیدی با برد ۳گله

استقلال از ساعت ۱۶ امروز (پنجشنبه)، در آغاز هفته نهم لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه پاس قوامین میهمان پیکان بود و با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد.

سیاوش یزدانی در دقیقه ۳۱، محمد دانشگر در دقیقه ۷۴ و ارسلان مطهری در دقیقه ۸۵، دروازه خودروسازان را گشودند تا استقلال پس از پنج تساوی متوالی، بالأخره طعم پیروزی را بچشد. شاگردان فرهاد مجیدی با این پیروزی، ۱۷ امتیازی شدند و موقتاً به رتبه دوم جدول صعود کردند.

ترکیب پیکان: فرهاد مجد کرمانشاهی، امیرحسین جدی (۷۸ – نادر محمدی)، سامان فلاح، بهروز نوروزی‌فرد، امیرحسین غلامی، اسماعیل بابایی (۷۸ – غلامرضا ثابت ایمانی)، محمدجواد آزاده، علیرضا کوشکی (۸۵ – محمد امین درویشی)، مجتبی حقدوست، محمد مهدی محبی (۴۶ – پیمان رنجبری) و ابراهیم صالحی (۶۶ – محمد حسین فلاح).

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، عارف آقاسی، جعفر سلمانی، کوین یامگا (۳+۹۰ – امیرعلی صادقی)، زبیر نیک‌نفس (۲+۹۰ – روزبه چشمی)، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین‌زاده (۸۸ – امین قاسمی‌نژاد)، سبحان خاقانی (۶۳ – ارسلان مطهری) و رودی ژستد (۸۸ – آرمان رمضانی).

داور: پیام حیدری

نیمه اول

دقیقه ۲: پرتاب بلند آقاسی از همه بازیکنان عبور کرد و به یامگا رسید که ضربه آرام او در دستان سنگربان پیکان جای گرفت.

دقیقه ۶: ارسال بلند مدافعان استقلال پس از عبور از مدافعان پیکان، در آستانه رسیدن به حسین‌زاده بود که کرمانشاهی با خروج خود، توپ را موقتاً دفع کرد.

دقیقه ۶: توپ دفع شده توسط کرمانشاهی به خاقانی رسید که توپ از پای او هم فاصله گرفت. در ادامه خاقانی مجدداً صاحب توپ شد که بهروز نوروزی‌فرد پس از اینکه روی هافبک جوان استقلال مرتکب خطا شد، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

حتما بخوانید:  صالحی به طرف‌های مقابل برجام هشدار داد

دقیقه ۸: ضربه آزاد مهدی‌پور در آغوش مجد کرمانشاهی قرار گرفت.

دقیقه ۹: پرتاب بلند آقاسی روی سر ژستد فرود آمد که ضربه سر او نیز به دروازه‌بان خودروسازان رسید.

دقیقه ۱۶: ژستد پس از دریافت توپ از حسین‌زاده، از پشت محوطه جریمه پیکان اقدام به شوتزنی کرد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۲: یامگا توپ را از سمت راست روی دروازه پیکان ارسال کرد که ضربه سر حسین‌زاده راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه ۲۷: یامگا مجدداً در جناح راست صاحب توپ شد و سانتر او به روی دروازه پیکان ضربه آکروباتیک ژستد را به دنبال داشت که این توپ از کنار دروازه خودروسازان به بیرون رفت.

دقیقه ۳۱: سانتر وینگر فرانسوی استقلال از سمت راست به مدافع پیکان برخورد کرد. توپ در ادامه به نیک‌نفس رسید که ضربه «والی» او با واکنش زیبای کرمانشاهی راهی کرنر شد.

دقیقه ۳۱: ارسال مهدی‌پور از روی نقطه کرنر روی سر ژستد فرود آمد. ضربه سر این بازیکن هم به سیاوش یزدانی رسید که یزدانی توپ را به تور دروازه خودروسازان چسباند.

دقیقه ۳۶: خطای شدید امیرحسین حسین‌زاده روی سامان فلاح، یک کارت زرد برای مهاجم استقلال به همراه داشت.

دقیقه ۳۸: محمدجواد آزاده به دلیل خطای شدید روی عارف آقاسی، از داور بازی کارت زرد گرفت.

نیمه دوم

دقیقه ۴۸: حسین‌زاده پس از عبور از سه مدافع استقلال، توپ را با پشت پا به سلمانی رساند که ضربه او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۲: پاس در عمق محمدجواد آزاده، در محوطه جریمه استقلال به پیمان رنجبری رسید که شوت بد رنجبری، راهی به دروازه پیدا نکرد.

حتما بخوانید:  نماینده رباط کریم: «علی‌اف» به دریوزگی روی آورده!

دقیقه ۶۹: سلمانی ضربه کرنر استقلال را به روی دروازه پیکان فرستاد که دانشگر روی توپ اثر گذاشت. توپ در مقابل دروازه خودروسازان به یزدانی رسید که ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت و مدافع استقلال نتوانست گل دوم خودش را به ثمر برساند.

دقیقه ۷۱: جعفر سلمانی پس از خطا روی هافبک پیکان، با کارت زرد پیام حیدری مواجه شد.

دقیقه ۷۴: ضربه آزاد مهدی‌پور روی سر دانشگر فرود آمد و مدافع سفیدپوشان، دومین گل استقلال را وارد دروازه شاگردان مجتبی حسینی کرد.

دقیقه ۷۲: شوت پُرقدرت محمدحسین فلاح از کنار دروازه استقلال خارج شد.

دقیقه ۷۵: با اشتباه دانشگر، توپ در زمین استقلال در اختیار کوشکی قرار گرفت که شوت او با واکنش حسینی راهی کرنر شد.

دقیقه ۸۵: ارسال نیک‌نفس به ارسلان مطهری رسید و مطهری، سومین گل استقلال را به ثمر رساند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *