ظرفیت ورزشگاه آزادی تکمیل شد ظرفیت ورزشگاه آزادی تکمیل شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ظرفیت ورزشگاه آزادی تکمیل شد

ظرفیت ورزشگاه آزادی تکمیل شد

خبرگزاری مهر: دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود که ظرفیت این ورزشگاه دو ساعت مانده به آغاز بازی تکمیل شد.

حدود ۷۰ هزار نفر در آزادی، عادل گزارشگر بازی

حدود ۷۰ هزار نفر در آزادی، عادل گزارشگر بازی

حدود ۵۰۰۰ هوادار بیرون استادیوم آزادی هستند و با تکمیل ظرفیت ورزشگاه آزادی پشت در ماندند.

با توجه به ازدحام جمعیت در جایگاه بلیت‌فروشی و ایست بازرسی توسط نیروهای انتظامی، تعدادی از هواداران با هم درگیر شدند و یک هوادار پرسپولیس از ناحیه قلب دچار مشکل شد تا به سمت اورژانس برود.

بعضی از هواداران هم با نیروی انتظامی درگیر شدند و خواستار ورود به سکوها بودند.

ورودی بعضی از سکوها با توجه به اینکه ظرفیت آنها تکمیل شده است بسته شده و بسیاری از هوادارانی که بلیت دارند نتوانستند در طبقه پایین مستقر شوند و به سمت طبقه دوم حرکت کردند.

ازدحام زیادی مقابل ورودی‌های سکوها همچنان وجود دارد و هواداران پرسپولیس خواستار ورود به سکوهای طبقه پایین هستند اما با ممانعت حراست و نیروی انتظامی مواجه شدند.

از نکات قابل توجه می‌توان به این نکته اشاره کرد که بعضی از هواداران بدون بلیت وارد مجموعه ورزشی آزادی شدند و توانستند گیت بلیت‌فروشی را رد کنند و به سمت طبقه دوم حرکت کردند.

هواداران روبه‌روی جایگاه، با اجرای طرح موزاییکی خاصی، درگذشت مادر بشار رسن را به وی تسلیت گفتند.

حدود ۷۰ هزار نفر در آزادی، عادل گزارشگر بازی

در حالی که برخی منابع اعلام کردند که مزدک میرزایی به عنوان گزارشگر این دیدار انتخاب شده، اما فردوسی پور این دیدار را گزارش خواهد کرد.

اغلب پارکینگ‌های ضلع غربی و شرقی ورزشگاه آزادی در حال تکمیل ظرفیت هستند و این موضوع باعث ترافیک در خیابان‌های اطراف شده است.

حتما بخوانید:  تفکیک جنسیتی برای فضانوردان در ناسا!

پارکینگ آزادی پُر شد، جمعیت همچنان می‌آید

هواداران پرسپولیس در حال رفتن به ورزشگاه آزادی هستند و این در حالی است که بسیاری از تماشاگران قرمزپوش پایتخت بدون بلیت به ورزشگاه آزادی آمدند و همچنان سرگردان هستند تا راهی برای ورود به ورزشگاه را پیدا کنند.

درگیری دو هوادار برای خرید بلیت

افراد سودجو در محوطه ورزشگاه آزادی بلیت‌های طبقه پایین را به قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسانند. این قیمت‌‌ها از ۳۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

درگیری دو هوادار برای خرید بلیت

تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس در صف باجه‌های بلیت فروشی حضور دارند تا بتوانند بلیت طبقه دوم را خریداری کنند.

دو هوادار پرسپولیس بر سر خرید بلیت در محوطه ورزشگاه آزادی درگیر شدند.

درگیری دو هوادار برای خرید بلیت

با وجود اینکه بلیت‌های این دیدار از قبل به صورت الکترونیکی پیش فروش شده، هوادران برای ورود به ورزشگاه با مشکل مواجه شده‌اند و پشت باجه‌های بلیت‌فروشی و در صف‌های طولانی منتظر هستند.

چند نفر از افرادی که در ایجاد بازار سیاه بلیت‌فروشی نقش داشتند و بلیت بازی را به قیمت گزافی می‌فروختند توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند.

پارکینگ آزادی پُر شد، جمعیت همچنان می‌آید

پارکینگ آزادی پُر شد، جمعیت همچنان می‌آید

تعدادی از بوقچی‌های پرسپولیس با آوردن بلندگو، به هواداران این تیم اعلام می‌کنند که انرژی خود را قبل از بازی بیهوده هدر ندهند تا بتوانند سرخپوشان را در طول ۹۰ دقیقه بازی حساس مقابل السد تشویق کنند.

پرچم‌های بزرگ کانون هواداران پرسپولیس پس از اجازه مسئولان ورزشگاه آزادی، در حال ورود به ورزشگاه است تا در ابتدای بازی، شاهد رونمایی آن باشیم.

چند نفر از مسئولان فدراسیون فوتبال برای بررسی و نظارت هر چه بیشتر در خصوص این بازی در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

یک دستگاه اتومبیل حامی ناظران ویژه کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا وارد ورزشگاه آزادی شد تا گزارشی را از نحوه ورود هواداران پرسپولیس به استادیوم آزادی تهیه کند.

حتما بخوانید:  آقای احمدی! «فریاد بدون مسواک» دیگه چی بود؟

عملیات ترمیم و تعمیر ورزشگاه آزادی که در روزهای گذشته به شدت در حال انجام بود، امروز متوقف شد.

حضور مأموران نیروی انتظامی در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه آزادی مشهود است و جرثقیل‌های خودروبر بسیاری برای جابجایی خودروهای متخلف در خیابان مستقر هستند.

هواداران پرسپولیس هنگام ورود به ورزشگاه آزادی مورد بازرسی دقیق قرار می‌گیرند؛ آنها حق بردن هیچ‌گونه وسیله‌ای مانند بطری آب‌معدنی، فندک و حتی ساندیس به ورزشگاه ندارند.تجمع زودهنگام پرسپولیسی‌ها در آزادیتجمع زودهنگام پرسپولیسی‌ها در آزادی

بازار سیاه بلیت‌فروشی از همان ساعات اولیه در اطراف ورزشگاه به چشم می‌خورد و دلالان قیمت طبقه اول را بین ۱۵۰ الی ۵۰۰ هزار تومان اعلام می‌کردند.

ورودی بازیکنان و خبرنگاران به داخل ورزشگاه آزادی، مرمت شده بود تا مسئولان ورزشگاه آمادگی خود را به رخ مدیران AFC برای برگزاری بازی فینال بِکِشند.

تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ورزشگاه آزادی

 

 

 

تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ورزشگاه آزادی

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *