عکس دختری که ادعاشده بچه سردار آزمون است! عکس دختری که ادعاشده بچه سردار آزمون است! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / عکس دختری که ادعاشده بچه سردار آزمون است!

عکس دختری که ادعاشده بچه سردار آزمون است!

فرارو: سردار آزمون این روز‌ها دوباره به اوج آمادگی برگشته و گلزنی هایش را از سر گرفته است. مهاجم ملی پوش ایرانی همین چند روز پیش در لیگ قهرمانان اروپا موفق به گلزنی برابر چلسی، یکی از رقبای مورد علاقه بازیکنان ایرانی، شد. سردار، اما همزمان درگیر پرونده‌ای عجیب در روسیه شده است.

ماجرا مربوط به ادعای دختری به نام «آلیا» است که طبق ادعای رسانه‌های روسی، مدعی است از سردار آزمون فرزند دختری دارد که مهاجم ایرانی باشگاه زنیت حاضر به پذیرش آن نیست. آلیا ادعا کرده این دختر دقیقا شبیه سردار آزمون است و حتی قرار شده آزمایش دی ان‌ای صورت بگیرد که مهاجم ایرانی ابتدا پذیرفته، ولی بعدا برای انجام دی ان‌ای حاضر نشده است. ماجرا حالا مربوط به داستان نفقه است که آلیا مدعی است باید قریب به ۷۰۰ هزاردلار از سردار آزمون بابت این مورد دریافت کند.

البته همه این موارد برحسب اخباری است که رسانه‌های روسی نوشته اند و سردار آزمون هنوز کوچکترین واکنشی نسبت به آن نداشته و مشخص نیست این ادعا درست باشد یا خیر. در همین میان، اما به تازگی سایت اکسپرس روسیه تصویری منتشر کرده که ادعا شده این تصویر مربوط به دختر سردار آزمون است. این بخش از گزارش مورد توجه سایت «طرفداری» قرار گرفته تا درباره جزئیات آن، چند خطی بنویسد. در این گزارش آمده است: «در حالی که تنها دو روز از درخشش مهاجم ملی پوش کشورمان در لیگ قهرمانان می‌گذرد، سایت اسپورت اکسپرس روسیه بعد از انجام مصاحبه با زنی که ادعا می‌کند مادر دختر سردار آزمون است، در گزارشی جداگانه عکسی از این دختر که ادعا می‌شود دختر مهاجم ملی پوش کشورمان است، منتشر کرد.»

حتما بخوانید:  ترور نفر دومِ القاعده در تهران تکذیب شد

انتشار تصویر دختری که ادعا شده فرزند آزمون است

انتشار تصویر دختری که ادعا شده فرزند آزمون است

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *