فرانسه ۲ – کرواسی ۱؛ تا دقیقه ۵۵ فرانسه ۲ - کرواسی ۱؛ تا دقیقه ۵۵ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / فرانسه ۲ – کرواسی ۱؛ تا دقیقه ۵۵

فرانسه ۲ – کرواسی ۱؛ تا دقیقه ۵۵

ایسنا: دو تیم ملی کرواسی و فرانسه برای تعیین قهرمان جام جهانی روسیه در مسکو برابر هم به میدان رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود فرانسه به اتمام رسید. نیمه دوم این بازی در حال پیگیری است…

داور: نستور پیتانا (آرژانتین)

ورزشگاه: لوژنیکی مسکو

ترکیب کرواسی: دانیل سوباسیچ، سیمه ورسالیکو، ایوان استرینیچ، ایوان پریشیچ، دژان لاورن، ایوان راکیتیچ، مارسلو بروزوویچ، لوکا مودریچ، آنته ربیچ، ماریو مانژوکیچ و دوماگوی ویدا

کرواسی ۰ - فرانسه ۰؛ تا دقیقه ۴

ترکیب فرانسه: هوگو لوریس، بنجامین پاوارد، رافائل واران، ساموئل اومتیتی، انگولو کانته، پل پوگبا، اولیویه ژیرو، آنتوان گریزمان، کیلیان ام باپه، بلیز ماتئودی و لوماس هرناندس

کرواسی ۰ - فرانسه ۰؛ تا دقیقه ۴

در دیدار نهایی جام جهانی روسیه، دو تیم کرواسی و فرانسه برابر هم به میدان رفتند که گزارش زنده این دیدار را در زیر می‌خوانید:

نیمه اول

قبل از شروع بازی فیلیپ لام کاپیتان آلمان در دوره قبل جام جهانی، کاپ این دوره را به مسئولان برگزاری دیدار نهایی داد تا در پایان این دیدار به تیم برنده اهدا شود.

کرواسی ۰ - فرانسه ۱؛ تا دقیقه ۱۸

بازی با سوت نستور پیتانا داور آرژانتینی شروع شد و تلاش دو تیم برای رسیدن به جام جهانی آغاز گردید. کروات ها بازی را بهتر از حریف خود آغاز کردند و ارسال خطرناک در دقیقه ۴ برای مانژوکیچ نزدیک بود خطرساز شود.

دقیقه ۱۰: ارسال بلند برای پریشیچ نزدیک بود خطرساز شود که این موقعیت هم از دست رفت. فرانسه در این دقایق مانند بازی با بلژیک عقب نشینی کرده است.

دقیقه ۱۹: ارسال گریزمان به دهانه دروازه باعث شد تا ماریو مانژوکیچ به اشتباه دروازه خودی را باز کند.

حتما بخوانید:  «زخم»‌«کاری» سانسور، داد هانیه توسلی را درآورد

کرواسی ۰ - فرانسه ۱؛ تا دقیقه ۲۱

کرواسی ۰ - فرانسه ۱؛ تا دقیقه ۲۳

کرواسی ۰ - فرانسه ۱؛ تا دقیقه ۲۳

دقیقه ۲۳: ایوان راکیتیچ می توانست با شوتی سنگین دروازه فرانسه را باز کند که این ضربه با اختلاف زیاد به بالای دروازه رفت.

دقیقه ۲۸: ایوان پریشیچ توانست با شوتی زیبا دروازه فرانسه را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند. البته این شوت با اصابت به واران وارد دروازه فرانسه شد.

کرواسی ۱ - فرانسه ۲؛ تا دقیقه ۳۹

کرواسی ۱ - فرانسه ۲؛ تا دقیقه ۳۹

دقیقه ۳۳: کرنر ارسالی فرانسوی ها به پریشیچ برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را اعلام کرد که با کمک VAR به دست آمد و گریزمان این پنالتی را به گل تبدیل کرد.

کرواسی ۱ - فرانسه ۲؛ تا دقیقه ۴۵

برتری یک نیمه‌ای فرانسه در فینال جام جهانی

دقیقه ۴۲: دژان لاورن می توانست گل دوم را برای تیمش به ثمر برساند و بازی را به تساوی بکشاند که موفق نبود و در نهایت نیمه نخست این دیدار با برتری ۲ بر یک فرانسه برابر کرواسی به پایان رسید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *