فرمانده قرارگاه عمار: تحریم‌ها برای ما نعمت است فرمانده قرارگاه عمار: تحریم‌ها برای ما نعمت است | آوتاف
خانه / اخبار داغ / فرمانده قرارگاه عمار: تحریم‌ها برای ما نعمت است

فرمانده قرارگاه عمار: تحریم‌ها برای ما نعمت است

ایرنا: فرمانده قرارگاه عمار گفت: اگر تحریم ها درست مدیریت شود بهترین هدیه خدا برای ماست و امروز قدرت ما برای دشمن آشکار شده و در اوج قدرت هستیم و در برابر دشمن هم مقاومت راه پیروزی است.

حجت الاسلام مهدی طائب یکشنبه شب در نشست بصیرتی با بسیجیان در مشهد افزود: رسیدن بنزین به ونزوئلا نشان داد ابر قدرت هستیم.

وی ادامه داد: آمریکا نتوانست از نظر سیاسی به ونزوئلا آسیب بزند چون این نظام مردم پایه است بنابر این خواست از نظر اقتصادی به آنها ضربه بزند چون رگ خواب این حاکمیت در اقتصاد، بنزین است، مسیر ورود بنزین به این کشور را بست و تهدید کرد هر کشوری اقدام به سوخت رسانی کند آن را خواهد زد اما در این راه هم شکست مطلق خورد و کشتی‌های ما به آنجا سوخت ارسال کردند.

فرمانده قرارگاه عمار گفت: در داستان قره باغ هم آمریکا دنبال جنگ نیابتی بود اما با چند جمله مقام معظم رهبری موضوع آنجا حل شد و به هدف خود نرسید.

فرمانده قرارگاه عمار: تحریم‌ها برای ما نعمت است

طائب افزود: قطار جمهوری اسلامی با سرعت به سمت هدف حرکت می‌کند و مذاکره با دشمن غلط است و نباید بر خطایی که نتیجه نداده است اصرار کرد.

وی با بیان این که حضرت زهرا (س) برای دفاع از حق به میدان آمد و شهدای ما هم همین طور برای دفاع از حق به میدان رفتند ادامه داد: امروز کشور ما در اوج قدرت است و هیچ وقت حق و امام حق از زمان حضرت آدم تا کنون به قدرت الان نبوده است و تاسف می‌خوریم که بعضیها از موضع ذلت اجازه نمی‌دهند قدرت ما نمایان باشد.

حتما بخوانید:  هوک: دستاورد‌های موشکی ایران فتوشاپ است!

او اظهار داشت: قدرت حقیقی یعنی قدرت مردم پایه و قدرت یک امام و مردم پایه بودن یک حکومت در جنگها مشخص می‌شود و دشمن این قدرت را در کشور ما متوجه شده است.

قرارگاه عمّار که با نام‌های قرارگاه سایبری عمار یا قرارگاه فرهنگی عمار نیز شناخته می‌شود، یک تشکل سیاسی و فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *