فکری: بابت بازی مشکوک تیمم عذرخواهی می‌کنم! فکری: بابت بازی مشکوک تیمم عذرخواهی می‌کنم! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / فکری: بابت بازی مشکوک تیمم عذرخواهی می‌کنم!

فکری: بابت بازی مشکوک تیمم عذرخواهی می‌کنم!

خبرگزاری تسنیم: محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان عملکرد تیمش مقابل ذوب‌آهن را مشکوک می‌داند و از کمیته اخلاق خواست به این مسئله ورود کند.

محمود فکری پس از شکست ۳ بر ۲ تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری اظهار داشت: من قبل از شروع صحبت‌هایم، باید چندین بار از مردم مسجدسلیمان عذرخواهی کنم، بابت بازی مشکوک تیمم. بازی‌ای که مطمئناً چیزهایی در نیمه اول داشت تا باعث شد گل‌هایی دریافت کنیم که هیچ تیمی یا هیچ بازیکنی در مهدکودک هم دریافت نمی‌کند و اینقدر به راحتی فرصت به حریف نمی‌دهند تا به گل برسد. مسابقه‌ای که می‌توانستیم مثل نیمه دوم سالم بازی کنیم و بازی را با پیروزی به پایان برسانیم، اینطور نبود و در نیمه اول همه کار کردیم که حریف برنده از بازی خارج شود.

فکری: بابت بازی مشکوک تیمم عذرخواهی می‌کنم!

وی ادامه داد: واقعاً باید چندین بار عذرخواهی کنم، بابت مسائلی که در فوتبال ما هست و متأسفانه قدرتی یا نیرویی نیست که جلوی این اتفاقات را بگیرد، یعنی خواسته و اراده‌ای نیست تا جلوی این اتفاقات را بگیرد. درباره نیمه اول اصلاً نمی‌توانیم صحبت کنیم، ولی در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام دادیم بازی برگشت و خوب بازی کردیم. با توجه به اینکه بچه‌های ما می‌خواستند در نیمه دوم بازی را تغییر دهند، خوشبختانه موقعیت‌های زیادی را به وجود آوردیم و دو گل را جبران کردیم و از طرف دیگر هم موقعیت‌های دیگر هم خلق کردیم و می‌توانستیم گل سوم را به ثمر برسانیم، ولی متأسفانه زورمان به همان مسائل پشت پرده فوتبال نرسید.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان افزود: من نمی‌توانم قبول کنم که بازیکنانم اینقدر راحت اجازه دهند که گل بخوریم و موقعیت به حریف بدهیم. صحبت دیگری ندارم. فقط من از فوتبال پاک و مردم مسجدسلیمان عذرخواهی می‌کنم و ان‌شاءالله دیگر فوتبالی این چنین در کشورمان نبینیم.

حتما بخوانید:  جشنواره گل پورتو با ۲گل و ٢پاس گل مهدی طارمی

فکری راجع به اینکه مسائل پشت پرده فوتبال به داخل زمین هم کشیده شده است و اینکه آیا شخصی را در این باره متهم می‌کند، خاطرنشان کرد: من کسی را متهم نمی‌کنم. به هر حال فیلم بازی هست و همه کارشناسان می‌توانند ببینند و نظر بدهند. ما اگر در این شرایط آب و هوایی میهمان بودیم و بازیکنان‌مان به مشکل می‌خوردند شاید توجیه داشت، ولی ما که در این هوا شب و روز زندگی و تمرین می‌کنیم، نباید به این شکل بازی کنیم و طبیعی است که تیم حریف باید در نیمه اول کم بیاورد و نتواند بازی کند. اینکه خودم بخواهم اسم روی کسی بگذارم و کسی را متهم کنم، درست نیست. کمیته اخلاق می‌تواند ورود کند و کارشناسان درباره صحنه‌های بازی نظر بدهند.

وی درباره اینکه داور وقت اضافه بازی در نیمه دوم را زودتر اعلام کرد، تصریح کرد: وقتی ما از داور در این مورد سؤال کردیم، گفت که ساعت استادیوم عقب است و ما زودتر بازی را شروع کردیم. در وقت اضافه هم وقت‌کشی داشتیم که می‌توانستیم وقت اضافه بیشتری داشته باشیم. در مجموع از داوری مشکل خاصی ندیدم و کارشناسان باید نظر بدهند. حیدری از داوران خوب و پاک ماست و اگر اشتباهی هم کرده باشد من نمی‌توانم بگذارم روی مسائل پشت پرده فوتبال. در مجموع اعضای تیم داوری خوب کار کردند و از بابت داوری مشکلی نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ادامه داد: در سیستم بازی‌مان از یک طرف به دنبال تک امتیاز‌ مسابقات هستیم. ما تیمی نیستیم که تهاجمی بازی کنیم و اگر گل دریافت کنیم به مشکل خواهیم خورد. با همین سیستم امتیاز گرفتیم، ولی مشکلی که در بازی امروز داشتیم از سیستم بازی‌مان نبود.

حتما بخوانید:  صعود حماسی و تاریخیِ پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا

وقتی ما با سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی می‌کنیم در واقع می‌خواهیم به حریف موقعیت گل ندهیم. ایراد کار ما از جای دیگر بود و اگر ۱۰ نفر هم در دفاع می‌گذاشتیم باز هم گل می‌خوردیم! اگر هم تهاجمی‌تر بازی می‌کردیم بیشتر از سه گل می‌خوردیم و دیگر نمی‌توانستیم کاری کنیم. امیدوارم که در بازی‌های آینده تلاش و امتیازهای لازم را کسب کنیم. سه بازی برای ما باقی مانده است و امیدواریم امتیاز کسب کنیم و خودمان را در لیگ برتر نگه داریم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *