قاضی‌زاده: تعداد آرای باطله من بسیار عجیب بود قاضی‌زاده: تعداد آرای باطله من بسیار عجیب بود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قاضی‌زاده: تعداد آرای باطله من بسیار عجیب بود

قاضی‌زاده: تعداد آرای باطله من بسیار عجیب بود

خبرگزاری دانشجو: نماینده مردم مشهد در مجلس در پاسخ به این سوال که چرا رای شما در انتخابات با تغییر روبه رو بود، اظهار کرد: این عدد از ارای باطله برای بنده بسیار عجیب بود!

قاضی‌زاده: عدد آرای باطله بنده بسیار عجیب بود!

قاضی زاده هاشمی:

* بنده از تمام کسانی که به این جانب اعتماد کردند و رای دادند تشکر می‌کنم، زیرا رای بنده نه قومیتی بود و نه سیاسی بود بلکه به نوع نگاه بنده اعتماد داشتند که این برای من ذخیره ارزشمندی است.

* (با اشاره به آرای باطله در انتخابات ۱۴۰۰): این عدد از ارای باطله برای بنده بسیار عجیب بود و برای این موضوع یا باید تحلیل سیاسی داشت یا تحلیل اجرایی، مثلا در شعبه اخذ رایی که بنده حضور داشتم زمان اخذ رای با دو ساعت تاخیر شروع شد و همچنین بسیار کند اخذ رای صورت می‌گرفت.

* موضوع بعدی که باعث شد ارای باطله افزایش داشته باشد که تعداد صندوق‌ها زیاد بود و مردم به اشتباه رای هرکدام را در صندوق اشتباه می‌انداختند این در حالی بود که بنده در شعبه‌ای که حضور داشتم رای گیری شورا‌ها الکترونیکی بود و اگر این انتخابات کاغذی می‌بود باید چهار صندوق قرار می‌دادند که مشکل آن جا بود مردم را درباره صندوق‌ها توجیه نکردند.

* موضوع بعدی که باعث شد ارای باطله افزایش داشته باشد سیاسی بود یعنی مردم اصل انتخابات و مشارکت را قبول داشتند، اما در بین کاندیدای موجود فرد اصلح خود را پیدا نکردند، ولی این موضوع جای تحلیل دارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  ماجرای زوج استرالیایی که در تهران بازداشت شدند

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *