قالیباف: بگومگو‌ها برای مردم آب و نان نمی‌شود قالیباف: بگومگو‌ها برای مردم آب و نان نمی‌شود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قالیباف: بگومگو‌ها برای مردم آب و نان نمی‌شود

قالیباف: بگومگو‌ها برای مردم آب و نان نمی‌شود

خبرگزاری مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بگو مگوهای سیاسی برای مردم آب و نان نمی شود، گفت: باید از منابع موجود به سرعت برای تامین نیازهای ضروری مردم استفاده کنیم.

قالیباف: بگومگو‌ها برای مردم آب و نان نمی‌شود

محمد باقر قالیباف امروز در جلسه علنی مجلس:

* (با بیان اینکه گرانی‌های افسارگسیخته در بیشتر کالاهای ضروری و مورد نیاز مساله امروز مردم است): این روزها توفیق داشتم دردِ دل‌ها و حرف‌های مردم را چه در سیستان و بلوچستان و چه در حاشیه عزاداری بشنوم.

* (با اشاره به اینکه حرف اصلی مردم یک چیز بود): همه آنها نجیبانه می گفتند که شما را به خدا فکری به حال گرانی ها بکنید. هر کدام از این عزیزان نمونه ای از گرانی کالاهایی مثل مرغ، لبنیات، کره و لوازم خانگی را ذکر می کردند.

* این یک واقعیت تلخ است که رکوردشکنی های نگران کننده قیمت ارز و تورم لجام گسیخته زندگی را بر مردم سخت کرده است؛ امروز یک کارگر برای تامین هزینه زندگی خود مجبور است هر ماه یکی از اقلام سبد مصرف خانوار خودش را حذف کند.

* (با بیان اینکه امروز حقوق بسیاری از کارگران و معلمان این اجازه را نمی دهد که سبد خرید خود را پُر کنند و مجبور هستند با خرید چند قلم کالاهای اساسی زندگی خود را بچرخانند): کارگران روزمزدی وجود دارند که با خود محاسبه می کنند که اگر یک وعده غذایی کمتر بخورند، می توانند شب با دست پرتری به منزل بروند تا کمتر شرمنده فرزندان خود شوند.

* (با بیان اینکه سوء مدیریت، بی‌خیالی‌ها و بی توجهی‌های ملموس باعث شده مردم احساس بی پناهی کنند): حداقل کار یک مسئول این است که در کنار مردم باشد.

حتما بخوانید:  امام‌جمعه تبریز به کرونا مبتلا شد

* (با بیان اینکه امروز همه باید بدانند، بگو مگوهای سیاسی برای مردم آب و نان نمی‌شود): باید از منابع موجود به سرعت برای تامین نیازهای ضروری مردم استفاده کنیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *