«قانون استفاده از سلاح» توسط پلیس، تغییر می‌کند «قانون استفاده از سلاح» توسط پلیس، تغییر می‌کند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / «قانون استفاده از سلاح» توسط پلیس، تغییر می‌کند

«قانون استفاده از سلاح» توسط پلیس، تغییر می‌کند

برترین‌ها: رئیس مجلس شورای اسلامی با تسلیت شهادت مأمور ناجا – شهید ⁧‫علی‌اکبر رنجبر‬⁩ – در درگیری با اراذل و اوباش، تاکید کرد که ستاد کل نیروهای مسلح و نیروی انتظامی در اسرع وقت اصلاحات مورد نیاز «قانون استفاده از سلاح» برای ماموران ناجا را به مجلس ارائه کند تا خارج از نوبت در دستور رسیدگی و تصویب قرار گیرد.

محمدباقر قالیباف در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

«شهادت مظلومانه مأمور وظیفه‌شناس شهید ⁧‫علی‌اکبر رنجبر‬⁩ در درگیری با اراذل و اوباش دردناک و جانکاه است؛ امنیت جامعه و آسایش مردم جز با فراهم کردن زمینه های اعمال اقتدار و قاطعیت پلیس تامین نخواهد شد.

ستاد کل نیروهای مسلح و نیروی انتظامی در اسرع وقت اصلاحات مورد نیاز «قانون استفاده از سلاح» برای مامورین شجاع و جان برکف ناجا را به مجلس ارائه کنند تا خارج از نوبت در دستور رسیدگی و تصویب قرار گیرد.»

بنا بر توضیحات سرهنگ کاووس محمدی – معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس استان فارس – شامگاه چهارشنبه ماموران انتظامی پاسگاه بیدزرد شهرستان شیراز هنگام اجرای ماموریت با اراذل و اوباش، درگیر شدند و در این درگیری ستوان یکم علی‌اکبر رنجبر بر اثر ضربه سلاح سرد (قمه) از ناحیه گردن به شدت مجروح شد و در اثر خونریزی شدید به شهادت رسید. همچنین یک سرباز وظیفه نیز در این درگیری مجروح شد و به مرکز درمانی انتقال یافت که حال او رضایت‌بخش گزارش شده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  ترامپ: ایران و روسیه بمباران ادلب را متوقف کنند

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *