قدردانی لبنان از کمک‌های پزشکی ایران قدردانی لبنان از کمک‌های پزشکی ایران | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قدردانی لبنان از کمک‌های پزشکی ایران

قدردانی لبنان از کمک‌های پزشکی ایران

خبرگزاری مهر: وزیران بهداشت، خارجه و حمل و نقل لبنان از اقدام ایران برای ارسال ونتیلاتور و کیت های تشخیص به بیروت به ویژه در شرایط حساس کنونی قدردانی کردند.

«حمد حسن» وزیر بهداشت لبنان از کمک‌های پزشکی جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد. هواپیمای ایرانی حامل دستگاه تنفس مصنوعی (ونتیلاتور)، کیت‌های تشخیص کرونا و وسایل حفاظت پزشکی روز گذشته به لبنان ارسال شد.

وزیر بهداشت لبنان که در جریان تحویل کمک‌های پزشکی در فرودگاه بین‌المللی بیروت حضور داشت، در این رابطه گفت: کمک‌های جمهوری اسلامی ایران در شرایطی صورت می‌گیرد که این کشور تحت تحریم قرار دارد و خود درگیر مبارزه با ویروس کرونا است اما با محبت و بخشندگی به یاری دیگران می‌شتابد.

وی افزود: به نمایندگی از دولت، ملت و تمامی جامعه لبنان، قدردان محبت برادران ایرانی خود هستم. دستگاه‌های تنفسی ایران به لحاظ کیفیت معادل مدل‌های اروپایی هستند و ما برای ایران آرزوی سلامتی و پیشرفت در عرصه تکنولوژی در شرایط محاصره داریم.

همچنین وزیران خارجه و خدمات عمومی و حمل و نقل لبنان نیز که در جریان تحویل کمک‌های پزشکی ایران در فرودگاه حضور داشتند، از کمک‌های پزشکی ایران قدردانی کردند و آن را نشان دهنده صداقت و همکاری میان دو کشور دانستند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  آیا واقعا؟ بلیت بازی پرسپولیس تمام شد!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *