قلعه‌نویی، غایب بزرگ گل‌گهر مقابل پرسپولیس قلعه‌نویی، غایب بزرگ گل‌گهر مقابل پرسپولیس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قلعه‌نویی، غایب بزرگ گل‌گهر مقابل پرسپولیس

قلعه‌نویی، غایب بزرگ گل‌گهر مقابل پرسپولیس

ورزش سه: تیم گل‌گهر سیرجان بدون حضور سرمربی خود بر روی نیمکت، آخرین بازی نیم فصل فوتبال ایران را مقابل پرسپولیس انجام خواهد داد.

در شرایطی که همه چیز آماده انجام برگزاری دیدار دو تیم گل‌گهر – پرسپولیس در ورزشگاه تازه تأسیس و زیبای شهید قاسم سلیمانی در شهر سیرجان است، ناظر این مسابقه در جلسه هماهنگی به سرپرست گل‌گهر اطلاع داد امیر قلعه نویی از حضور در این مسابقه محروم است.

بنا بر آنچه که ناظر انضباطی بازی به گل‌گهر ی ها ابلاغ کرده است، قلعه نویی به دلیل دریافت چهارمین کارت زرد در بازی مقابل نساجی، از این مسابقه محروم شده است و باید بر روی سکوها دیدار حساس تیمش مقابل پرسپولیس را دنبال کند.

این ابلاغیه در شرایطی است که گل‌گهر گادوین منشا مهاجم نیجریه ای تأثیرگذار خود به دلیل انجام شادی گلی عجیب و غریب در دیدار مقابل نساجی به همراه ندارد. مسابقه مقابل نساجی و سه امتیاز حساس آن تا به حال ۲ قربانی برای گل‌گهر داشته که اولی خود منشاست و نفر دوم امیر قلعه نویی که بعد از اعتراض شدید به تصمیم داور در اعلام پنالتی برای نساجی در ثانیه های پایانی نیمه اول از علی بای داور این مسابقه کارت زرد گرفت.

قلعه‌نویی در بازی مقابل پرسپولیس محروم است

البته در کارشناسی ها مشخص شد که قلعه نویی در اعتراض حق داشته اما در هر صورت کارت زرد او برنخواهد گشت. این در حالی است که ظاهرا قلعه نویی از ۳ کارته بودن پیش از دیدار مقابل نساجی بی اطلاع بوده وگرنه قاعدتا در اعتراض به تصمیم داور طور دیگری رفتار می کرد. قلعه نویی از تصمیم داور مسابقه آنقدر عصبانی شده بود که بین دو نیمه قصد رفتن به رختکن را هم نداشت و در نهایت با همراهی سیامک قلیچ خانی برای صحبت با شاگردانش راهی رختکن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر شد.

حتما بخوانید:  پیش‌بینی یخبندان ۱۰ روزه در دی ماه

نکته جالب اینکه از آخرین رویارویی قلعه نویی با پرسپولیس، دقیقا نزدیک به یکسال می گذشت و رویارویی پرحاشیه ای که یادآور مسابقه برگزار نشده سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان است. اولین مسابقه کرونایی فوتبال ایران بدون حضور تماشاگر با جنجالی بزرگ و با رأی انضباطی با نتیجه سه بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید و یکی از عوامل مهم قهرمانی سرخ ها در فصل گذشته بود.

در مسابقه فردا سعید الهویی دستیار امیر قلعه نویی تیم گل‌گهر را مقابل پرسپولیس سیاه پوش هدایت خواهد کرد. دو غایب بزرگ دیگر گل‌گهر در این بازی هم محسن کریمی و علیرضا حقیقی هستند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *