قیمت سهام امروز شرکت‌ها در بورس تهران قیمت سهام امروز شرکت‌ها در بورس تهران | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قیمت سهام امروز شرکت‌ها در بورس تهران

قیمت سهام امروز شرکت‌ها در بورس تهران

برترین‌ها: دراین لینک https://b2n.ir/39640 می توانید قیمت سهام و بورس اوراق بهادر تهران را پس از وارد شدن به طور مستقیم و لحظه به لحظه دنبال کنید.

در این خبر می توانید علاوه بر قیمت سهام شرکت ها از ” وضعیت بازار ” و ” شاخص کل بورس ” مطلع شوید.

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز سه شنبه ۹۹/۰۳/۲۰

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۷۹۴واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۱۸ هزار و ۱۱۸واحد به کار خود پایان داد و تعداد ۹میلیارد و ۶۶۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۱۰هزار و ۶۶۱میلیارد تومان در یک میلیون و ۴۲۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های الکترونیک خودرو شرق، سیمان ایلام و تامین سرمایه امید امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های قند اصفهان، صنایع آذرآب و غلتک‌سازان سپاهان نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۷۸۴میلیون ورقه به‌ارزش ۱۰هزار و ۵۶۴میلیارد تومان در ۶۰۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۱واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۲هزار و ۵۶۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های شیر و گوشت زاگرس شهرکرد، شیر پگاه آذربایجان شرقی و کشاورزی و دامپروری بینالود افزایش قیمت را داشتند و در مقابل انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌‌های اعتباری ملل، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان و پخش البرز هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  شمارش معکوس برای رونمایی از سورپرایز جهرمی!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *