لپ‌تاپی که دوبار تا می‌شود! لپ‌تاپی که دوبار تا می‌شود! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / لپ‌تاپی که دوبار تا می‌شود!

لپ‌تاپی که دوبار تا می‌شود!

فرارو: اخیرا، ایسوس یک لپ تاپ جدید بنام “Zenbook 17 Fold” شبیه یک تبلت ۱۷ اینچی ارائه کرده است. این لپ تاپ در واقع یک تبلت است، که کل سطح آن توسط یک صفحه نمایش که از وسط تا می‌شود، پوشیده شده است.

لپ‌تاپی که دوبار تا می‌شود!

برخی از اهالی فناوری، این ویژگی را مفید نمی‌دانند، از آن جایی که مردم ترجیح می‌دهند به جای آن از لپ تاپ‌هایی با صفحه کلید فیزیکی استفاده کنند، به نظر برخی نیمه پایینی صفحه نمایش بدون اینکه خیلی کاربردی باشد، فقط سبب افزایش قیمت محصول می‌شود. این لپ تاپ، به عنوان یک تبلت ۱۷ اینچی جدید می‌تواند در زمان فراغت و برای تماشای فیلم استفاده شود و یا برای کار در جاده، به یک لپ‌تاپ جمع‌وجور تبدیل شود.به علاوه، این دستگاه از ویندوز ۱۱ پرو نیز پشتیبانی می‌کند.

به نظر می رسد سامسونگ نیز، ایده مشابهی مانند Zenbook 17 Fold دارد، در پتنت جدید سامسونگ شما می‌توانید لپ تاپ خود را دو بار تا کنید. یک بار روی صفحه کلید و بار دیگر روی خودش! مثل یک تکه پنیر خوشمزه که روی ساندویچ قرار گرفته است.

لپ‌تاپی که دوبار تا می‌شود!

پتنت لپ تاپ تاشو سامسونگ

صفحه‌کلید این لپ‌تاپ از وسط به دو قسمت تقسیم می‌شود. یک لولای تاشو روی صفحه کلید این لپ تاپ قرار گرفته است. صفحه نمایش این لپ تاپ نیز از OLED تاشو سامسونگ برای جمع شدن به داخل استفاده می‌کند. در نهایت پس از تا شدن، به یک قطعه مربعی شکل تبدیل می‌شود که به راحتی حمل می‌شود و حمل آن از لپ تاپ‌های معمولی بسیار راحت‌تر است.

حتما بخوانید:  شکایت ایران از آمریکا در دادگاه لاهه

لپ‌تاپی که دوبار تا می‌شود!

پتنت جدید سامسونگ ممکن است در حد یک ایده باقی بماند، اما اینکه آیا واقعیت تبدیل خواهد شد یا خیر هنوز مشخص نیست. این لپ تاپ انقدر جمع و جور است که در یک جیب بزرگ جا می‌شود. هزینه‌ی این فناوری ممکن است قیمت لپ‌تاپ را بیش از حد مطلوب افزایش دهد.

لپ‌تاپی که دوبار تا می‌شود!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *