مجوز حرفه‌ای استقلال هم صادر شد مجوز حرفه‌ای استقلال هم صادر شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مجوز حرفه‌ای استقلال هم صادر شد

مجوز حرفه‌ای استقلال هم صادر شد

خبرگزاری ایرنا: صبح امروز یکشنبه رسانه‌های خارجی و داخلی خبر از حذف تیم‌های استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان را دادند اما حسین شریفی سخنگوی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اعلام کرده بود که تا آخر شب تکلیف این تیم‌ها مشخص می‌شود.

دقایقی قبل باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی اعلام کرد که مشکل این باشگاه برای صدور مجوز حرفه ای برطرف شده و هواداران نگران حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نباشند.

مجوز حرفه‌ای استقلال هم صادر شد

کاظم اولیایی یکی از اعضای کمیته استیناف حرفه‌ای‌سازی باشگاه‌ها این موضوع را تایید کرد و گفت: مشکل باشگاه استقلال نیز حل شده و مجوز حرفه ای آنها هم صادر شده است.

کسب مجوز حرفه‌ای یکی از مهمترین شرایط کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حضور تیم ها در لیگ قهرمانان این قاره است. شرایطی که اکنون برخی از کشورها با آن درگیر هستند. بنا به اعلام اخبار رسانه های عربی بیشتر تیم‌های فوتبال عربستان به خاطر مشکلات مالی نتوانستند مجوز حرفه ای را کسب و تنها شمار کمی از تیم‌های این کشور راهی لیگ قهرمانان خواهند شد.

همچنین بنا به اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم‌های فوتبال الاهلی و العین امارات به خاطر نداشتن مجوز حرفه‌ای از لیگ قهرمانان آسیا در فصل بعد حذف شدند.

پیش از این تیم فوتبال نفت تهران به خاطر نداشتن مجوز حرفه‌ای از لیگ قهرمانان کنار گذاشته شده بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  شورای نگهبان مصوبه واردات خودرو را رد کرد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *