مجیدی: امیدوارم با معجزه به آسیا برویم مجیدی: امیدوارم با معجزه به آسیا برویم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مجیدی: امیدوارم با معجزه به آسیا برویم

مجیدی: امیدوارم با معجزه به آسیا برویم

ایسنا: فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال بعد از ظهر روز سه‌شنبه در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:‌ ما با تیم بسیار خوبی بازی داریم. تیم فولاد در بخش دفاعی خیلی با نظم است. از وقتی نکونام آمده است، شرایط فولاد بهتر شده است. برای پیروزی در این بازی ما باید خیلی بازی را مدیریت کنیم.

او درباره شکستن رکورد شکست‌ناپذیری استقلال در بازی‌های اول رقابت‌های لیگ برتر گفت: من بیش‌تر دنبال این بودم که تیم استقلال شخصیت خود را به دست بیاورد. ما با این نباختن‌ها می‌توانیم روند بهتری داشته باشیم. امیدوارم بتوانیم این شرایط را حفظ کنیم.

مجیدی: امیدوارم با معجزه به آسیا برویم

مجیدی درباره شرایط مصدومیت یامگا، وریا غفوری و ارسلان مطهری گفت: امیدوارم از بازی‌ آینده بتوانیم وریا غفوری را داشته باشیم. یامگا سر تمرین خواهد آمد و ارسلان مطهری هم یک مصدومیت جزیی داشت و امروز باید سر تمرین بیاید تا بتوانیم شرایط او را مشخص کنیم.

وی در مورد انتشار اخباری درباره حذف استقلال و پرسپولیس از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: چه خبری بدتر از این می‌تواند باشد. لیگ قهرمانان آسیا باید افتخار کند که این دو تیم در این رقابت‌ها باشد. من مصاحبه‌ای کردم و گفتم مدیران استقلال ۱۰ سال تیم را عقب انداختند. کسانی که مسبب این امر هستند، باید محاکمه شوند. این افراد نه تنها محاکمه نمی‌شوند، بلکه به آن‌ها سمت جدید داده می‌شود. این اتفاق اصلا قابل هضم نیست. امیدوارم یک معجزه‌ای رخ دهد و بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم. وقتی مدیرانی به باشگاه می‌آیند و نشان می‌دهند که لایق نیستند، این نتیجه‌اش می‌شود. برخی‌ها گفتند فرهاد مجیدی دنبال بهانه‌ است اما شما نتایج کار را دیدید. کار به جایی رسیده است استقلال و پرسپولیس را از آسیا حذف می‌کنند.

حتما بخوانید:  قالیباف: حاضرم برای حل مسائل، کفش واکس بزنم

سرمربی استقلال درباره تقابل تیمش مقابل پیکان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی اظهار کرد: همه تیم‌ها در جام حذفی قابل احترام هستند. تیمی که دنبال قهرمانی است، فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی می‌کند. امیدوارم بتوانم پس از ۲ فصل ناکامی بتوانم مقام قهرمانی را برای هواداران به دست بیاورم.

مجیدی درباره عملکرد دفاعی تیمش گفت: شما درباره دفاع صحبت کردید. مدافعان استقلال از بهترین مدافعان ایران هستند و لایق پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند. وقتی ما از دفاع یک تیم صحبت می‌کنیم، درباره کل بازیکنان و روند دفاعی تیم صحبت می‌کنیم. هواداران استقلال بازی هجومی می‌خواهند و ما نیاز به زمان داریم تا بتوانیم فوتبال مد نظر آن‌ها را ارائه دهیم. من از بازیکنانم راضی هستم اما باید بیش‌تر تلاش کنیم تا فوتبالی که لایق هواداران است را نمایش دهیم.

او درباره تغییراتی که در ترکیب بازی‌های استقلال لحاظ می‌شود، گفت: این که یک تیم بتواند هر بازی با یک ترکیب بازی کند، یک حسن است. من به کسانی که انتقاد می‌کنند احترام می‌گذارم اما به نظر من تغییر ترکیب یک نقطه قوت به حساب می‌آید. درباره جابه‌جایی بازیکنان باید بگویم ما فقط در بازی مقابل صنعت نفت آبادان بود که سیستم تیم را عوض کردیم. ما تقریبا با یک سیستم مشخص بازی کردیم و کم‌تر پیش آمده است که سیستم خود را تغییر دهیم.

سرمربی استقلال درباره وضعیت زمین تمرین آبی‌پوشان پایتخت گفت: من شرمنده بازیکنان تیم هستم. من خودم احساس کمر درد می‌کنم وقتی در این زمین راه می‌روم اما زمین خوب در تهران نیست و چند زمین هم برای تیم‌های شهرستانی است که دارند در آن‌جا تمرین می‌کنند. قرار بود در یکی از همین زمین‌ تمرین‌هایی که یکی از تیم‌های شهرستانی در آن تمرین می‌کنند، کار خود را پیش ببریم. یک جلسه آن زمین تمرین به ما داده شد اما در ادامه این اتفاق رخ نداد.

حتما بخوانید:  آقای بیرانوند، یادت رفته میدان آزادی می‌خوابیدی؟

وی در واکنش به این مساله که در بازی‌های آینده امکان دارد رکوردهای بیش‌تری شکسته شود، خاطرنشان کرد: من یک درصد به این رکوردها فکر نمی‌کنم. به این چیزها و رکوردها جام نمی‌دهند. تا روزی که وریا غفوری جام را بالا نبرد، من به چیز دیگری فکر نمی‌کنم و تیمی اگر فکر کند که از الان قهرمان است، بسیار زیان‌بار خواهد بود. تمرکز من این است که این روند خوب را حفظ کنیم و در پایان عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته باشیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا اختلافی با رشید مظاهری دارد؟ گفت: ما هیچ ناراحتی نداریم. ما سه دروازه‌بان خیلی خوب داریم و به آن‌ها نیاز داریم. همه بازیکنان خوب تمرین می‌کنند و هیچ مشکلی نداریم. چیزهایی که در بیرون می‌شونم، واقعیت ندارد.

دیدار دو تیم استقلال و فولاد، در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر، روز چهارشنبه، ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *