مجیدی: با کسی تعارف ندارم، حتی برادرم مجیدی: با کسی تعارف ندارم، حتی برادرم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مجیدی: با کسی تعارف ندارم، حتی برادرم

مجیدی: با کسی تعارف ندارم، حتی برادرم

خبرورزشی: فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان در هفته نهم لیگ برتر فوتبال، گفت: پیکان تیم جوان و دونده‌ای است اما با توجه به اینکه در پنج هفته گذشته پنج تساوی داشتیم چاره‌ای جز برد نداریم و برای پیروزی به زمین می‌رویم. برای این کار باید هوشیار باشیم و تمرکز بالایی داشته باشیم. ان‌شاءالله با یک بازی خوب سه امتیاز را به دست بیاوریم.

وی در مورد کیفیت زمین ورزشگاه دستگردی میزبان دیدار تیم‌های پیکان و استقلال و اینکه ابتدا قرار بود این مسابقه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شود، تصریح کرد: من هیچ کدام از این زمین‌ها را ندیدم و از کیفیت آن اطلاعی ندارم.

مجیدی: با کسی تعارف ندارم، حتی برادرم

سرمربی تیم استقلال در واکنش به پرسشی مبنی بر اینکه تیمش در فصل جاری برخلاف فصول گذشته جنبه احتیاط را رعایت می‌کند و چقدر این موضوع به تفکرات گابریله پین و تأثیر او در تیم ربط دارد، عنوان کرد: با تمام احترامی که برای شما قائلم با این نظر موافق نیستم. می‌توانید آمار را ببینید که تیم استقلال در این هشت هفت چند موقعیت گل داشته است. فقط در بازی با صنعت نفت هفت، هشت موقعیت گل ایجاد کردیم. چطور می‌گویید بازی تدافعی انجام دادیم؟ فقط در دو بازی با سیستم ۳-۳-۴ بازی کردیم. با توجه به اینکه بازیکن تهاجمی زیاد داریم، بازی تهاجمی در دستور کارمان است. شاید به جز بازی با صنعت نفت آبادان، در بازی‌های دیگر کیفیت لازم را در این بخش نداشتیم ولی با این حال می‌توانستیم برنده بازی باشیم. امیدوارم فردا این بدشانسی‌ها تمام شود و بتوانیم برنده میدان باشیم.

حتما بخوانید:  یارانه احتمالی و میلیاردی کویتی‌ها، خبرساز شد

«اتفاقاتی در داوری هفته‌های گذشته افتاده است، به نظر شما دلیل نتیجه‌گیری استقلال اتفاقات داوری بوده یا کیفیت فنی تیم؟» مجیدی در واکنش به طرح این سوال گفت: دو کار را در عرصه مربیگری انجام نمی‌دهم و نتیجه نگرفتن را گردن داور و همچنین بازیکن نمی‌اندازم. این دو کار را انجام نمی‌دهم. به عنوان مسئول فنی تمام نتایج را بر عهده می‌گیرم. بنیادی‌فرد در دربی برای اولین بار نبود که برای ما قضاوت می‌کرد. قبل از بازی هم گفتند که داور خوبی است. من اگر اعتراضی کردم، به خاطر این بود که دیدم که داور آن صحنه را دید و فقط شهامت گرفتن پنالتی را نداشت. مطمئن باشید اگر آن صحنه در دقیقه ۳۰ یا ۵۰ می‌افتاد داور پنالتی می‌گرفت. الان هم می‌گویم اگر استقلال نتیجه نگیرد بر عهده من است. به هیچ عنوان نمی‌توانیم بگوییم داور باعث شده و من این صحبت را رد می‌کنم و قبول ندارم.

وی درباره محروم و مصدومان تیمش و همچنین وضعیت بابک مرادی گفت: غایب ما وریا غفوری است که به دلیل مصدومیت در جمع تیم حضور ندارد. بابک مرادی از بازیکنان خوب ما است و خیلی او را دوست دارم ولی نظم و انضباط تیمی اولین چیزی است که من در استقلال می‌خواهم. فرزاد برادر من یک ربع دیر به تمرین آمد، دو هفته اجازه ندادم سر تمرین بیاید و ۲۰ درصد جریمه‌اش کردم. با کسی تعارف نداریم. بابک بازیکن خوبی است ولی باید بداند که در چارچوب تیم باشد. با صحبتی که با مدیرعامل داشته‌ام این بازیکن به کمیته انضباطی می‌رود و بعد به تمرینات ملحق می‌شود. نمی‌خواهم بگویم که سر تمرین چه اتفاقاتی افتاده و این موضوع خانوادگی است. مرادی باید بداند که در چه تیمی بازی می‌کند.

حتما بخوانید:  موضع وزارت خارجه درباره کارمندان ایران‌ اینترنشنال

وی در پاسخ به این سوال که در غیاب غفوری چه بازیکنی جایگزین او می‌شود؟ تصریح کرد: به نکته خوبی اشاره کردید، وریا در بازی با پرسپولیس واقعا به درد ما می‌خورد و با توجه به اینکه شرایط بدنی خوبی داشت و بازی با صنعت نفت هم فوق‌العاده بازی کرد ولی متاسفانه مصدوم شد و به دربی نرسید. بازیکنان جوانی داریم که می‌توانند جایگزین وریا شوند.

مجیدی در واکنش به این موضوع که چقدر امیدوار است پس از ۵ تساوی پیاپی چقدر امیدوار به نتیجه‌گیری مقابل پیکان است، خاطرنشان کرد: به تک‌تک بازیکنانم ایمان دارم، تیمی که در ۸ هفته نمی‌بازد و ۲ گل می‌خورد و این گل‌ها هم در جریان بازی نیست و از روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسیده، تیم باکیفیتی است. تمام تلاش و تمرکزم را می‌گذارم تا استقلال را به آن کیفیت دلخواهی که مدنظرم هست را برسانم و مطمئنم با این بازیکنان به این موضوع می‌رسیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *