مجیدی: تنها نگرانی ما خستگی بازیکنان است مجیدی: تنها نگرانی ما خستگی بازیکنان است | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مجیدی: تنها نگرانی ما خستگی بازیکنان است

مجیدی: تنها نگرانی ما خستگی بازیکنان است

خبرگزاری مهر: فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی با الشرطه عراق در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در خصوص غیبت چند بازیکن این تیم اظهار داشت: استقلال تیم جوانی است. بازیکنانی که حتی روی نیمکت داریم با کیفیت هستند. سعی کردم در این مدت حضور کوتاهم در استقلال بگویم ما یک تیم هستیم و نبود چند بازیکن به ما لطمه نزند.

وی افزود: خستگی بازیکنان مرا بیش از همه چیز نگران کرده است. ما در مدت کوتاهی چهار بازی سنگین انجام دادیم ولی با انگیزه ای که بچه ها دارند ان شاءالله فردا بازی خوبی به نمایش می گذاریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره برگزاری بازی های این تیم در خانه حریفان و ترس از تیم الشرطه باتوجه به غیبت چند بازیکن کلیدی، تاکید کرد: تیمی که سرمربی آن هستم، فوق العاده خوب است. استقلال تیمی با انگیزه زیاد است. استقلال تیم یکدست و یکدل است. وقتی تیمی یکدست باشد مطمئن باشید مشکلی هم پیش بیاید در کیفیت بازی آن تاثیری ندارد.

مجیدی افزود: در ۴ بازی که سرمربی استقلال بودم تیم ما ۱۲ گل زده و سه گل خورده است. این نشان می دهد کیفیت بالایی داریم. ما در بازی های قبل هم نفرات اصلی را نداشتیم. در دربی هم چند بازیکن ما آسیب دیدند. دربی در دقیقه ۹۰ گل خوردیم و پرسپولیس یک جورهایی از دست ما در رفت. از این بابت نگران نیستم چون نفراتی که در تیم هستند دوست دارند هواداران را خوشحال کنند. ما در ایران هم پیروز شدیم و بازیکنانمان کیفیت داشتند.

حتما بخوانید:  قمصری: صدای زنان دلواپسان شیراز را منقلب کرد

یکی از خبرنگاران حاضر در نشست خبری از فرهاد مجیدی درباره گل دوم پرسپولیس به استقلال که توسط بشار رسن بازیکن عراقی به ثمر رسید، سئوال کرد. خبرنگار ادامه داد که آیا نگران نیستید فردا در بازی با الشرطه مقابل بازیکنان عراق همینطور گل بخورید؟ سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ گفت: بشار فوتبالیست بسیار خوب و با کیفیتی است. بازیکنان عراقی در مجموع بازیکنان با کیفیتی هستند. در مورد بازی فرد باید بگویم تیم الشرطه را آنالیز کرده ایم و بازیکنانشان را می شناسیم. حدود ۱۵ بازیکن این تیم سابقه ملی دارند. تیم بسیار خوب و با کیفیتی هستند. با احترام به تیم عراقی باید بگویم استقلال از هیچ تیمی نمی ترسد. در بازی با الریان در قطر با جسارت نشان دادیم. فردا هم همینطور با جسارت بازی می کنیم. تنها چیزی که در بازیکنانم می بینم این است که آنها هیچ ترسی از حریفان ندارند؛ چه بازی های داخلی چه بازی های خارجی.

خبرنگار دیگری به مجیدی گفت که شما مربی موقت استقلال هستید و آیا قصد دارید به کار در این تیم ادامه بدهید؟ سرمربی استقلال گفت: قرارداد من با استقلال یک سال و نیم است. تا هر موقع که استقلال به من نیاز داشته باشد در خدمت این تیم هستم. هر موقع هم که مرا نخواهند به عنوان یک هوادار کنارشان هستم. استقلال برای بازیکنان و هواداران چیزی فراتر از یک باشگاه است. شاید شما چنین چیزی را تجربه نکرده باشید. استقلال دو بار قهرمان آسیا شده است. به شما حق می دهم که زیاد این مسئله را هضم نکنید.

حتما بخوانید:  از سورپرایز آقای وزیر ارتباطات رونمایی شد

مجیدی همچنین در خصوص تصمیم AFC برای گرفتن امتیاز میزبانی از تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: در مصاحبه های قبلی هم گفته ام. خودم ۱۰ سال در امارات، قطر و ایران فوتبال بازی کردم. تصوری که از AFC دارم صلح و دوستی و برابری است ولی این تصمیم AFC (برگزاری بازی در زمین بی طرف برای نمایندگان ایران) نظر مرا به کلی عوض کرد. دلیلی ندارد تیم های ایرانی در زمین خود بازی نکنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *