مجید مجیدی درباره «کرونا» فیلم می‌سازد مجید مجیدی درباره «کرونا» فیلم می‌سازد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مجید مجیدی درباره «کرونا» فیلم می‌سازد

مجید مجیدی درباره «کرونا» فیلم می‌سازد

خبرگزاری ایرنا: همزمان با افزایش شیوع ویروس کرونا در چین و مقاومت مردم این کشور در برابر این ویروس جدید، مجید مجیدی کارگردان نامدار ایرانی با انتشار نامه ای ضمن اعلام پشتیبانی مردم ایران از مردم چین نسبت به غلبه مردم این کشور بر این بیماری ابراز اطمینان کرد.

مجیدی در این نامه که رادیو بین المللی چین روز جمعه منتشر کرد آورده است «می دانم روزها و لحظات بسیار سختی را سپری می کنید می خواهم بدانید که قلب همه مردم دنیا به خصوص مردم ایران با شما عزیزان است لحظه ای نیست که به یاد شما و کودکان معصوم چین نباشم. بی شک این روزهای تلخ و سیاه سپری خواهد شد و من مطمئنم شما مردم بزرگ چین همانطور که در طول تاریخ ثابت کرده اید ملت سختکوش و مبارزی بوده اید، بر این فاجعۀ بزرگ انسانی پیروز خواهید شد.

مجیدی: قلب مردم ایران با مردم چین است

این کارگردان نامدار ایرانی نوشته است شما با پایداری خود، دوباره امید و زندگی را به چین بر می گردانید برای همه شما عزیزان سلامتی و موفقیت آرزو می کنم. زنده باد مردم بزرگ چین.

مجیدی: قلب مردم ایران با مردم چین است

مجیدی همچنین در گفت و گو با این رسانه چینی گفته است به زودی آماده ساخت فیلمی با موضوع تلاش و همکاری و همیاری مردم چین، کودکان و خانواده های چینی در مبارزه با این بیماری است تا شجاعت، همدلی و امید مردم چین به زندگی را در قاب تصویر به نظر جهانیان برساند.

رادیو بین المللی چین نوشته است مجید مجیدی از کارگردانان مشهور ایران و جهان است که فیلم هایش جوایز بین المللی زیادی به دست آورده است او دوست خوب و قدیمی مردم چین است و بارها به چین سفر کرده است در سال ۲۰۰۸ فیلم کوتاه «پکن، پکن» را به مناسبت برنامه «نگاه کارگردانان معروف جهان به پکن» ساخت او در سال ۲۰۱۹ در نشست گفت و گوی تمدن های آسیایی در پکن شرکت و در جریان آن با خبرنگاران رادیو و تلویزیون مرکزی چین مصاحبه ای اختصاصی انجام داد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  مراسم اسکار ۲۰۲۱ آغاز شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *