محرومیت عجیب بازیکن استقلال ملاثانی! محرومیت عجیب بازیکن استقلال ملاثانی! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / محرومیت عجیب بازیکن استقلال ملاثانی!

محرومیت عجیب بازیکن استقلال ملاثانی!

ایسنا: دانیال‌آراد بهوند، مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال ملاثانی با بیان این‌که با توجه به محرومیت عباس لطیفی مربی تیم، مهدی فیاضی و رضا رضایی به مدت دو سال از فعالیت در فوتبال به خاطر حواشی پیش آمده در دیدار با شاهین بوشهر، به کمیته انضباطی نامه ارسال کرده‌ایم و شکایت خود را اعلام کردیم، اظهار کرد: در بازی با شاهین بوشهر که در ورزشگاه شهید مددی برگزار شد، رضا صدری بازیکن تیم شاهین در نیمه دوم به عنوان یار تعویضی وارد زمین می‌شود. در حین بازی و زمانی که تیم حریف صاحب یک ضربه کرنر می‌شود، این بازیکن با بازیکن ما که در محوطه جریمه قصد یارگیری داشته است، دچار درگیری می‌شود که همین باعث می‌شود، داور او را از زمین اخراج کند.

محرومیت عجیب بازیکن استقلال ملاثانی!

وی ادامه داد: صدری هنگام خروج از زمین شروع به فحاشی می‌کند و در حالی که باید عوامل بازی او را به بیرون از محوطه زمین بازی هدایت می‌کردند، او کنار زمین می‌ایستد و حتی در مقطعی با عباس لطیفی مربی تیم استقلال ملاثانی درگیر می‌شود. وقتی بازی تمام می‌شود او مجددا شدیدا شروع به فحاشی می‌کند که کدام بازیکن درون محوطه جریمه با من برخورد داشته است؟ در همین حین نیز رضا رضایی، بازیکن تیم ما به او می‌گوید، فرض کن من بوده‌ام که بازیکن بوشهر با بازیکن ما درگیر می‌شود و طبیعی بود که بازیکن ما هم در این درگیری از خود دفاع کند. البته درگیری بین دو تیم شاید ۴۰ ثانیه هم طول نمی‌کشد که ختم به خیر شد.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال ملاثانی خاطر نشان کرد: بعد از ارائه گزارش از سوی ناظر بازی در خصوص حواشی این دیدار، رای کمیته انضباطی روز گذشته صادر شد که بر اساس آن عباس لطیفی، رضا رضایی و مهدی فیاضی از استقلال ملاثانی، هر کدام به مدت ۲۴ ماه از فعالیت در فوتبال محروم شدند و نکته جالب این است که مهدی فیاضی به دلیل مصدومیت و بیماری پدرش اصلا همراه تیم نبوده اما نمی‌دانم بر چه اساسی ناظر بازی در صورت جلسه اسم او را نوشته و شاید به خاطر فشار هیات فوتبال بوشهر بوده است و می‌خواسته‌اند به هر صورت تیم ما را مقصر جلوه دهند. در حالی که تیم پیش از آغاز این درگیری‌ها در جریان بازی، ۲ بر صفر از حریف جلو بود. به هر حال برای ما سوال است که چطور وقتی مهدی فیاضی با ما نبوده است، ۲ سال محروم می‌شود.

حتما بخوانید:  چهارمین برد پیاپی شاگردان آلکنو در لیگ ملت‌ها

وی گفت: ما هم طی یک نامه به کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال، خواستار رسیدگی به این موضوع شدیم و درخواست داریم هم محرومیت فیاضی لغو شود و هم در محرومیت رضایی و لطیفی تجدیدنظر صورت بگیرد. این رای عادلانه نیست زیرا ما مقصر این درگیری‌ نبودیم و نباید حق تیم مظلوم ملاثانی که با سخت‌ترین شرایط در لیگ یک بازی کرد و فوتبال پاک را هم به نماش گذاشت، ضایع شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *