محسن رضایی باز هم احساس تکلیف کرد محسن رضایی باز هم احساس تکلیف کرد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / محسن رضایی باز هم احساس تکلیف کرد

محسن رضایی باز هم احساس تکلیف کرد

ایسنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر نگرانی من برای محاصره اقتصادی و معیشت مردم پس از جنگ تحمیلی نبود، شاید هیچگاه کاندیدای ریاست جمهوری نمی شدم. نگرانی ها بابت معیشت مردم و اوضاع اقتصادی کشور نه تنها کاهش پیدا نکرده، بلکه به شدت افزایش پیدا کرده است.

محسن رضایی باز هم احساس تکلیف کرد

رضایی در پاسخ به پرسشی درباره حضور احتمالی وی در رقابتهای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: حضور در عرصه انتخابات، برای من بی شباهت به عرصه انجام تکلیف دینی و میهنی نیست. حرکت های انتخاباتی اگر با انگیزه مادی و ریاست طلبی باشد، یک مهلکه و پرتگاه است. اگر نگرانی من برای محاصره اقتصادی و معیشت مردم پس از جنگ تحمیلی نبود، شاید هیچگاه کاندیدای ریاست جمهوری نمی شدم. نگرانی ها بابت معیشت مردم و اوضاع اقتصادی کشور نه تنها کاهش پیدا نکرده، بلکه به شدت افزایش پیدا کرده است. برای حفظ معیشت مردم و حیثیت جمهوری اسلامی، نیازمند تشکیل دولت قوی و کارآمد هستیم و انگیزه ام برای ورود به عرصه سیاست، این بوده که حق مردم به مردم برسد و کسی به حق مردم دست درازی نکند.

رضایی افزود: معتقدم همه باید در جهت تقویت جامعه در برابر تحریم های اقتصادی و خنثی کردن فشارهای ناشی از تحریمها تلاش کنیم به نحوی که اوضاع به نفع مردم تغییر کند. اگر به این مساله توجه نکنیم و یک دولت کارآمد، قوی، مسئولیت پذیر و پاسخگو در سال جاری بوجود نیاید، در سالهای آتی، اعتبار پول ملی ما کاهش شدید پیدا خواهد کرد.

رضایی گفت: برخی مدیران نمی توانند از دل بحران های موجود، فرصت ایجاد کنند. کشور نیازمند یک تیم اجرایی قوی و کارآمد است که از دل بحران های موجود، به نفع ملت ایران فرصت بسازد.

حتما بخوانید:  توضیح تازه درباره چگونگی سفرهای نوروزی

رضایی گفت: از همه دلسوزان کشور و انسان های آزاده و وجدان های بیدار می خواهم که با نیت خالص الهی، کمک کنند تا بیکاری، فقر و تبعیض را مهار کنیم. با وجود نیروی انسانی جوان و منابع بسیار زیاد در کشور، تغییر این اوضاع به نفع ملت ایران امکان پذیر است.

وی افزود: اگرچه احتمال افزایش توطئه دشمنان خارجی وجود دارد، اما برایم کاملاً روشن است که با تشکیل یک دولت قوی و کارآمد و نیز تحول در اقتصاد و تولید ملی، می توانیم فقر، بیکاری و تبعیض را از جامعه دور کنیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *