مخاطب «هیس» رضا اسدی مشخص شد مخاطب «هیس» رضا اسدی مشخص شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مخاطب «هیس» رضا اسدی مشخص شد

مخاطب «هیس» رضا اسدی مشخص شد

خبرورزشی: چندی پیش وحید قلیچ پیشکسوت پرسپولیس پس از ملاقات حضوری با رضا درویش در دفتر باشگاه مصاحبه کرد و گفت که رضا اسدی هافبک ۱۱ میلیارد تومانی وسط زمین چه کار می‌کند؟! حالا این گلر پیشکسوت تصور می‌کند شادی گل طعنه آمیز رضا اسدی خطاب به او بوده و…

مخاطب «هیس» رضا اسدی مشخص شد

آقای قلیچ بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک را دیدید؟

بله، به خصوص شادی گل رضا اسدی را!

چه طور؟!

آن هیس را رضا اسدی برای من وحید قلیچ نشان داد!

چرا چنین تصوری کردید؟

به هرحال من یک انتقادی از او داشتم و حالا هافبک ۱۱ میلیارد تومانی پرسپولیس یک گل به تیم هشتم جدول زده است و برای من و منتقدانش «هیس» می‌فرستد. ایرادی هم ندارد! انشالله او هرهفته گل بزند و برای من هیس بفرستد.

مخاطب «هیس» رضا اسدی مشخص شد

مثل اینکه خیلی ناراحت شدید؟

نه، ایرادی ندارد. من و امثال من با افتخار سالهای سال برای پرسپولیس بازی کردیم و مفتی هم بازی کردیم. هیچ پولی نگرفتیم چه برسد به ۱۱ میلیارد تومان اما هرگز برای هواداران پرسپولیس یا منتقدان و پیشکسوتان باشگاه «هیس» نفرستادیم. هافبک ۱۱ میلیارد تومانی انگار در دربی گل زده یا جام جهانی که آن طوری شادی می‌کند و …

شاید انتقاد شما و اینکه می‌گویید هافبک ۱۱ میلیارد تومانی به او برخورده باشد.

گفتم که مهم نیست. مگر من علیرضا بیرانوند را با کپسول آتش نشانی مقایسه نکردم؟ دیدید رفت بهترین گلر آسیا شد و در جام جهانی ۲۰۱۸ پنالتی رونالدو را گرفت. هدف من از این حرف‌ها این است که این بچه‌ها را به خودشان بیاورم. باز هم می‌گویم ایرادی ندارد، حاضرم هر هفته رضا اسدی گل بزند و برای من و امثال من هیس بفرستد.

حتما بخوانید:  نماینده مجلس: نگذاشتم فرزاندانم با فضای اندروید آشنا شوند!

به نظر شما بهترین بازیکن پرسپولیس در بازی با آلومینیوم اراک چه کسی بود؟

حامد پاکدل با اینکه ۲۰ دقیقه بازی کرد اما عالی بود. اتفاقا با خودش هم تلفنی صحبت کردم.

بعد پیروزی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک؟

نه، قبل از آن و به او گفتم حق گرفتنی است. خیلی با هم حرف زدیم و گفتم که تو بازیکن خوبی هستی و باید در زمین خودت را نشان دهی و …

این یکی دیگر به کسی «هیس» نشان نداد؟

گل زد و چقدر قشنگ لوگوی پرسپولیس را بوسید. این هیس فرستادن دیگر کهنه و نخ نما شده است. بازیکن پرسپولیس باید ظرفیت داشته باشد. اینجا بازیکن بزرگ می‌خواهد و باید هر کسی پیراهن این تیم را می‌پوشد ظرفیت انتقاد را داشته باشد. اینکه شما دروازه خالی را باز کنی و بعد برای همه «هیس» بفرستی قشنگ نیست. این کار به هواداران پرسپولیس هم برخورده است. حامد پاکدل با یک حرکت درست و شادی گل زیبا محبوب دلها می‌شود و آن یکی … بگذریم!

آلومینیوم اراک را چه طور دیدید؟

ببینید پرسپولیس همه جوره سوار بازی بود. حامد لک غیر از یک شوت از راه دور واکنش خاصی نداشت و حتی گلر ما زمین هم نخورد! حالا چرا این قدر رسول خطیبی و دوستانش در آلومینیوم شلوغ می‌کنند نمی‌دانم؟!

زمانی که بازی بدون گل در جریان بود کمک داور مسابقه یک آفساید اشتباه گرفت. اگر آن آفساید گرفته نمی‌شد بازیکن آلومینیوم با حامد لک تک به تک می‌شد؟

اتفاقا من معتقدم پیام حیدری یکی از با شخصیت ترین داوران ماست که قضاوت خوبی هم داشت. چرا زمانی که رسول خطیبی و تیمش در اراک پرسپولیس را می‌برند همه چیز گل و بلبل است و داوری هیچ ایرادی ندارد اما وقتی می‌بازد زمین و زمان را به هم می‌دوزد؟! بهتر است آقایان ظرفیت باخت هم داشته باشند. پرسپولیس بهتر بازی کرد و برنده از زمین خارج شد و این پیروزی هم هیچ ربطی به داوری نداشت.

حتما بخوانید:  واکنش پنتاگون به ظهور کم‌سابقه ابوبکر البغدادی

خیلی‌ها درحال حاضر معتقدند استقلال و پرسپولیس شانس‌های اصلی قهرمانی هستند. با این نظر موافقید؟

به نظرم سپاهان دیگر از کورس خارج شده و به گرد پای پرسپولیس و استقلال نخواهد رسید. از این به بعد تیمی‌قهرمان می‌شود که کمتر اشتباه کند و رقیبان مستقیم خودش را ببرد. البته قرعه استقلال در شروع لیگ و حالا نیم فصل دوم خیلی بهتر است. این تیم اول با تیم‌های ضعیف تر بازی می‌کند ولی حریفان پرسپولیس سخت تر هستند. با این وجود من معتقدم باز هم پرسپولیس می‌تواند با شایستگی قهرمان لیگ برتر شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *