مخترع ۲۷ساله «اتریوم» یک شبه میلیاردر شد مخترع ۲۷ساله «اتریوم» یک شبه میلیاردر شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مخترع ۲۷ساله «اتریوم» یک شبه میلیاردر شد

مخترع ۲۷ساله «اتریوم» یک شبه میلیاردر شد

عصر ایران: با رشد نجومی قیمت “اتریوم” مخترع ۲۷ ساله این ارز دیجیتال یک شبه به جمع میلیاردرهای جوان دنیا پیوست.

 “ویتالیک بوترین” ۲۷ ساله مخترع “اتریوم “با رشد قیمت این ارز دیجیتال در بازارهای جهانی دیروز (دوشنبه) به جمع میلیاردرهای دنیا پیوست.

بوترین متولد روسیه و بزرگ شده کاناداست اما هم اینک در شهر “زاگ” سوییس زندگی می کند و “بنیاد اتریوم ” را از این شهر اداره می کند.

مخترع ۲۷ساله «اتریوم» در یک شب میلیاردر شد

او هم اینک دارای ۳۳۳ هزار و ۵۰۰ سهم اتریوم در کیف پول دیجیتالش است و از روز دوشنبه با بالا رفتن قیمت هر اتریوم به بالای ۳۲۰۰ دلار ارزش خالص دارایی اتریوم او در بازار رمزارزها به بیش از ۱ میلیارد و ۲۹ میلیون دلار رسید.

تنها طی ۱ هفته گذشته ارزش اتریوم بیش از ۳۰ درصد رشد داشته است و این رمز ارز به یکی از سودآورترین رمزارزهای دنیا تبدیل شده است.

روز دوشنبه ارزش کل اتریوم در بازار رمز ارزهای دنیا با افزایش قیمت به بیش از ۳۵۰ میلیارد دلار رسید و این رمز ارز پس از بیت کوین در مقام دومین رمز ارز پرارزش دنیا قرار دارد.

اتریوم در سال ۲۰۱۳ و در زمانی که ویتالیک بوترین تنها یک برنامه نویس ۱۹ ساله بود، بنیان گذاشته شد و در سال ۲۰۱۵ به بازار رمز ارزهای دنیا پیوست و از زمان آغاز همه گیری جهانی ویروس کرونا، در سال گذشته قیمت این رمز ارز بیش از ۱۰ برابر رشد کرده است.

بوترین از دیشب تبدیل به جوان ترین میلیاردر بازار رمز ارز جهانی شده است.

مخترع ۲۷ساله «اتریوم» در یک شب میلیاردر شد

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  روایت رسانه‌ها از اتفاقات امروز اصفهان

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *