مددی: سوء تفاهم من و مجیدی حل شد مددی: سوء تفاهم من و مجیدی حل شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مددی: سوء تفاهم من و مجیدی حل شد

مددی: سوء تفاهم من و مجیدی حل شد

خبرآنلاین: احمد مددی، در حاشیه مجمع فدراسیون پزشکی – ورزشی درباره بحث ترانسفر مهدی قایدی، مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: قایدی پسر استقلال است و در خدمت او هستیم. قایدی با ما قرارداد دارد و صحبتی از ترانسفر او نیست.

وی در مورد وضعیت این روزهای باشگاه استقلال و استعفای دو نفر از اعضای هیئت مدیره گفت: مشکلات مالی همواره در استقلال وجود داشته و برای یکی دو سال گذشته نیست. استقلال در یک دهه اخیر از مشکلات مالی رنج برده است. اعضای هیئت مدیره جدید هم قسم شدند با همه توان‌شان مشکلات را به حداقل برسانند. این مشکلات زودگذر است و به زودی با ترزیق منابع مالی این مشکلات به پایان می‌رسد.

مددی: سوء تفاهم من و مجیدی حل شد

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اظهارات مشاور پیشین هیئت مدیره باشگاه مبنی بر اینکه چرا از مدیریت استقلال کنار نمی‌رود، گفت: صندلی مدیریت استقلال، صندلی خدمت است و افتخار می‌کنم خدمت هواداران واقعی هستم. حساب و کتاب باشگاه مشخص است و به زودی آنها را منتشر می‌کنم تا برای هر عزیزی آگاهانه یا ناآگاهانه اخبار نادرست مطرح می‌کند، مشخص شود. باشگاه دارای چارت سازمانی و ذی‌حساب زیر نظر وزارت دارایی است. ورودی و خروجی‌ها مشخص است. هزینه‌ها هیچ موقع با درآمدها همخوانی نداشته و استقلال از این موضوع و سوء مدیریت و عدم درست هزینه ضربه خورده است. اینکه استقلال از بدهی رنج می‌برد، نشات گرفته از این است که درآمدها با هزینه‌ها همخوانی ندارد. باید بودجه مصوب داشته باشیم و بر اساس آن اقدام به هر کاری کنیم، به قول معروف اندازه گلیم‌مان پای‌مان را دراز کنیم.

حتما بخوانید:  واکنش غریب مجری شبکه اصفهان به پیروزی سپاهان

مددی در رابطه با اختلافش با فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: سوء تفاهمی پیش آمده بود که روز گذشته حل شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *