نامه‌ AFC که استقلال و پرسپولیس را به‌ هم ریخت نامه‌ AFC که استقلال و پرسپولیس را به‌ هم ریخت | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نامه‌ AFC که استقلال و پرسپولیس را به‌ هم ریخت

نامه‌ AFC که استقلال و پرسپولیس را به‌ هم ریخت

فوتبالی: در آخرین ساعات کاری مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی، دو نامه ۱۲ صفحه ای به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ارسال شده که این دو باشگاه را به هم ریخته است.

سیگنال‌های حذف پرسپولیس و استقلال از آسیا

کسی از محتوای این دو نامه خبر ندارد اما ظاهرا نکاتی در دو نامه وجود دارد که نشان می دهد استقلال و پرسپولیس در خطر حذف از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا هستند.

شکایت‌های زیاد از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و مشکلات مالی این دو باشگاه، بد حسابی ها و بدهکاران داخلی و خارجی زیاد و بدهی سنگین دو باشگاه به نظام مالیاتی منجر به صدور حکم عدم صلاحیت این دو باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فصل پیش رو شده است.

فوتبالی تلاش کرد تا از محتوای نامه ها سردربیاورد اما تنها چیزی که به بیرون درز کرده مواردی است که نشان می دهد تا پایان سال میلادی امکان انجام آنها و رفع تعهدات مالی و بدهی های دو باشگاه وجود ندارد و به احتمال زیاد، لیگ قهرمانان آسیا در فصل پیش رو بدون دو تیم پرطرفدار ایرانی برگزار خواهد شد. البته باید منتظر اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال و هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ماند.

سه چهار روز پیش مدیران استقلال و پرسپولیس در جلسه ای با حضور شهاب الدین عزیزی خادم شرکت کردند و درباره دلایل و احتمالات حذف به گفت و گو نشستند هر چند خروجی جلسه نشانه ای از حذف دو تیم نداشت اما نگرانی ها همچنان در محافل رسانه ای و فوتبالی مطرح بود.

آخرین گمانه زنی ها نشان می دهد که کنفدراسیون فوتبال آسیا مدارک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را برای حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد قبول نکرده است هر چند باید منتظر ترجمه رسمی نامه های ای اف سی به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ماند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  گوشی هوشمندی که وعده ۳ روز عمر باتری می‌دهد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *