نتیجه کالبدشکافیِ جورج فلوید، مبتلا به کرونا بود! نتیجه کالبدشکافیِ جورج فلوید، مبتلا به کرونا بود! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نتیجه کالبدشکافیِ جورج فلوید، مبتلا به کرونا بود!

نتیجه کالبدشکافیِ جورج فلوید، مبتلا به کرونا بود!

خبرگزاری برنا: شبکه خبری سی‌ان‌ان بامداد گزارش داد که پزشکی قانون شهرستان هنه‌پین در ایالت مینه‌سوتا پس از کالبدشکافی نهایی جسد «جورج فلوید» نتایج متفاوت از آنچه پیشتر در کالبدشکافی اولیه گفته شده بود، اعلام کرد.

در کالبدشکافی که به درخواست خانواده فلوید انجام شد، اعلام شده بود که وی به علت خفگی ناشی از فشار زانو روی گردن و نرسیدن خون به مغز جان باخته است، اما در کالبدشکافی نهایی علت مرگ «ایست قلبی» اعلام شده است.

نتیجه کالبدشکافیِ جورج فلوید، مبتلا به کرونا بود!

گزارش جدید گفته است که گلوی فلوید در اثر فشار زانوی «درک چاوین» مامور سابق پلیس تحت فشار قرار گرفته، اما این موضوع علت مستقیم مرگ وی نبوده است.

این گزارش همچنین گفته است که خراش‌های و برش‌های متعددی در سر، صورت، دهان، شانه‌ها، بازوها و پاهای فلوید بوده، اما هیچ شواهدی حاکی از اینکه اینها عامل مستقیم مرگ وی بوده باشد، یافت نشده است.

گزارش جدید همچنین حاکی است که فلوید بیماری قلبی و سابقه فشار خون بالا داشته و اخیرا آزمایش کرونای او مثبت بوده است؛ اگرچه نشان‌دهنده علت مستقیم مرگ وی نیست.

چاوین، افسر سابق پلیس، هفته گذشته پس از بازداشت فلوید، زانوی خود را بر گردن وی نهاد و فشار را بر او تا حدی بالا برد که راه نفس کشیدن را بر او بست و تا بیش از هشت دقیقه بدون توجه به درخواست فلوید این کار خود را ادامه داد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  سلفی خندان «سردار» با دختر مهناز افشار

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *