نماینده‌ای که وسط جلسه نماز خواند به حرف آمد نماینده‌ای که وسط جلسه نماز خواند به حرف آمد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نماینده‌ای که وسط جلسه نماز خواند به حرف آمد

نماینده‌ای که وسط جلسه نماز خواند به حرف آمد

برترین‌ها: روز گذشته عکس نماز خواندن مهدی سعادتی‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در جلسه‌‌ای با حضور وزیر امور خارجه و معاونان‌شان، سوژه جدید فضای مجازی قرار گرفت که او در این مورد توضیحاتی ارائه کرده است.

ل

وب سایت محلی حکایت گیلان به نقل از این نماینده مجلس نوشت:

* ماجرایی نبود! نماز خواندن مگر ماجرا درست کردن دارد؟ بنده چون جانباز هستم به طور کلی نمی‌توانم بر روی زمین نماز بخوانم.

* دیروز ما یک جلسه‌ای با وزیر امور خارجه و معاونانشان داشتیم که نماز خواندن من برای زمانی بود که جلسه هنوز به صورت رسمی شروع نشده بود بنده هم چون بر روی نماز اول وقت حساس هستم، هنگامی‌که بقیه مشغول خوش و بش بودند، نمازم را خواندم. این جلسه تا ساعت ۵ بعداز ظهر هم ادامه داشت.

* حالا یک عکاسی لطف کرده از نماز خواندن من عکس گرفته از آن طرف بی بی سی و ایران اینترنشنال هم لطف کرده‌اند ما را سوژه خودشان قرار دادند.

* بنده زیاد به این انتقادات توجه نکردم. اصلاً انتقادی وجود ندارد ابتدای جلسه بوده و بنده هم خواستم نمازم را اول وقت بخوانم. متاسفانه فضای مجازی از کاه کوه می‌سازد. دامن زدن به این انتقادات کار درستی نیست شما هم بدین انتقادات توجهی نکنید.

* گفتنی است روزگذشته عکسی از نماز خواندن مهدی سعادتی، نماینده بابل و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی واکنش برانگیز شد.

ل

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  تکیه سیارِ محمود کریمی در شب اول محرم

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *