نماینده شیراز: پارازیت‌ها مردم را کلافه کرده است نماینده شیراز: پارازیت‌ها مردم را کلافه کرده است | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نماینده شیراز: پارازیت‌ها مردم را کلافه کرده است

نماینده شیراز: پارازیت‌ها مردم را کلافه کرده است

علی اکبری، نماینده اصلاح‌طلب مردم شیراز در مجلس دهم در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد:

حرف‌های نماینده شیراز در مورد پارازیت‌ها

*حجم اختلالات رادیویی به‌حدی است که حتی دریافت تصاویر شبکه‌های داخلی را نیز با مشکل مواجه کرده است. این‌طور که پیداست برخی عزیزان در بعضی مواقع احساس مسوولیت مضاعف می‌کنند. هرچه است، افکار عمومی قانع نشده و این مدعیات را نمی‌پذیرد.

 هیچ‌کس حاضر به پذیرش مسوولیت نیست. بنده این موضوع را به دفعات پیگیری کردم که موکول بر این شد که بخش فنی دانشگاه شیراز میزان پارازیت‌ها را بر اساس شاخص‌های علمی ارزیابی و بررسی کند که البته این گزارش هرگز منتشر نشد که احیانا اجازه انتشار گزارش و اطلاع‌رسانی به مردم داده نشد. درمجموع آنچه مسلم است این است که پارازیت وجود دارد و مردم هم گله‌مند هستند.

*مردم به ما مراجعه می‌کنند، تماس می‌گیرند و به انحای گوناگون اعتراض خود را به گوش مسوولان می‌رسانند.

*نزدیک به ٢ سال است که ارتباطات تلفنی ما هم دچار مشکلات اساسی است. پارازیت‌ها علاوه بر تصویر شبکه‌های تلویزیونی، حتی بر ارتباطات تلفنی و موبایلی هم تاثیر منفی داشته است.

*مردم می‌گویند که دچار بیماری‌هایی مخصوصا سردردهای طولانی می‌شوند. این تشعشعات منجر به بیماری‌های مختلف ازجمله سرطان می‌شود و همه این مسائل مردم را نگران کرده است. امیدواریم مسوولان در این باره تامل کنند و سلامت مردم را بیش از این به خطر نیندازند.

*یکی از مشکلات اساسی کشور ما که شاید در این مورد نیز نمود یافته این است که ما در کشور یک دولت نداریم، بلکه چندین دولت داریم.

یعنی احیانا پارازیت‌ها از سوی نهادی خارج از دولت ارسال می‌شود؟

حتما بخوانید:  بازگشت کوپن رسما کلید خورد

قاعدتا باید این‌طور باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *