هرکس مشکلات را حل کند، ما می‌گوییم باریک‌الله! هرکس مشکلات را حل کند، ما می‌گوییم باریک‌الله! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / هرکس مشکلات را حل کند، ما می‌گوییم باریک‌الله!

هرکس مشکلات را حل کند، ما می‌گوییم باریک‌الله!

خبرگزاری برنا: عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: بر این باورم چه اصلاح طلب و چه اصولگرا بتواند منافع ملی ما را تأمین کند و همچنین هر جناحی بتواند، مشکلات کشور را حل کند ما به او تبارک الله می‌گوییم.

هرکس مشکلات را حل کند، ما می‌گوییم باریک‌الله!

حجت الاسلام «حسین ابراهیمی:

* (در پاسخ به این سوال که آیا دهه پیش رو دهه اصولگرایان است و اینکه اصولگرایان با چه برنامه ای می خواهند وارد انتخابات ۱۴۰۰ شوند؟): اینکه دهه پیش رو، دهه اصولگرایان است برای بنده تازگی دارد. اما حقیقت امر این است که عملکرد اصلاح طلبان در دوره جاری این گونه بود که از رییس جمهور حمایت کردند و همه پست های کشور را در اختیار گرفتند از وزارت گرفته تا مدیرکل ها و استانداری ها و تقریبا همه را یکدست اصلاح طلب کردند.

* (درباره سخنان علم الهدی مبنی بر اینکه آنانکه تحول انتخاباتی آمریکا را فرصت می دانند یا نادان اند یا خائن): باید از علم الهدی، درباره سخنانشان پرسید اگر انتقادی هم به فرمایشاتش وارد است به او گفته شود. بنده پاسخگو نیستم.

* بر این باورم چه اصلاح طلب و چه اصولگرا بتواند منافع ملی ما را تأمین کند و همچنین هر جناحی بتواند، مشکلات کشور را حل کند ما به او تبارک الله می گوییم اما تا این لحظه اصول آمریکا به وسیله رییس جمهور تغییر نمی کند، ممکن است تاکتیک ها تغییر کند.

* در واقع شخص اوباما در همان ابتدا که روی کار آمد به رهبر انقلاب نامه نوشت و اظهار دوستی کرد اما متأسفانه در عمل، اوباما پایه تحریم ها را گذاشت. نباید این را نادیده بگیریم لذا ما امیدی به آمریکا برای رفع مشکلات خودمان نداشته و نداریم ضمن اینکه ارتباط ما با همه دنیا به غیر از اسراییل باید حفظ شود و ارتباط داشته باشیم و منافع ملی را در نظر بگیریم.

حتما بخوانید:  حرف‌های وکیل مادرِ رومینا در سالگرد قتل

* اگر روزی آمریکا، حاضر شد به آنچه تعهد کرده عمل کند اینکه به دست اصلاح طلب باشد یا اصولگرا، ما از آنها تشکر می کنیم و می گوییم منافع ملت تأمین شده است. لذا نباید جناحی برخورد کرد بلکه باید به منافع ملت نگاه کرد و اقتضای منافع ملت، هر چه باشد باید بپذیریم و مشکلات مردم را حل کنیم، چراکه کشور و وضعیت معیشت مردم مطلوب نیست لذا تلاش شود و هر کس بتواند کاری کند که مشکلات مردم را حل کند ما می گوییم باریک الله ،کار خوبی کردی.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *