هشتگ بازگشت استراماچونی زیر پست سعادتمند هشتگ بازگشت استراماچونی زیر پست سعادتمند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / هشتگ بازگشت استراماچونی زیر پست سعادتمند

هشتگ بازگشت استراماچونی زیر پست سعادتمند

فوتبالی: تیمی که در دوران حضور آندره آ استراماچونی همچون ققنوس از خاکستر بر خاسته بود این روزها شرایط خوبی ندارد.

بعد از جدایی استراماچونی از استقلال این تیم از نظر نتیجه گیری با مشکل مواجه شد و حالا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا به چال کشیده شده است.

البته این تمام ماجرا نیست و هواداران میلیونی استقلال اعتقاد دارند اگر مرد ایتالیایی همچنان سکان هدایت استقلال را در دست داشت رقیب سنتی آنها یعنی پرسپولیس نمی توانست به راحتی چهارمین قهرمانی پیاپی را به ارمغان بیاورد و ممکن بود این حال خوبی که حالا در میان پرسپولیسی ها جاریست برای آنها باشد.

هرچند به دلیل همه گیری ویروس کرونا بازی های فوتبال بدون حضور تماشاگر برگزار می شود اما هواداران استقلال با ایجاد کمپین می خواهند صدای خود را به گوش مدیران استقلال برسانند.

هواداران استقلال در اقدامی هماهنگ زیر آخرین پست احمد سعادتمند هشتگ استراماچونی را برگردانید را به راه انداخته اند تا شاید در فصل آینده یک بار دیگر با مربی ایتالیایی ماجراجویی کنند.

شنیده می شود روند امتیاز گیری فرهاد مجیدی آنچنان قابل قبول هیات مدیره استقلال نیست و در صورت از دست رفتن قهرمانی جام حذفی و عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا؛ آنها برای فصل آینده تمایلی برای ادامه همکاری با مربی جوان خود ندارند.

هواداران استقلال با ایجاد کمپین برای بازگشت استراماچونی عملا می خواهند راه را برای بازگشت مربی ایرانی به استقلال را ببندند زیرا شنیده می شود امیر قلعه نویی ممکن است بعد از چند سال به خانه برگردد.

باید منتظر واکنش مدیرعامل استقلال به هشتگ استراماچونی را برگردانید باشیم.

حتما بخوانید:  تورم و التهاب باورنکردنی در بازار خودرو

تا ساعت ۱۹ روز ۵ مرداد۹۹ بیش از ۳۰هزار کامنت زیر آخرین پست اینستاگرامی سعادتمند گذاشته شده که در میان کامنت ها هشتگ استراماچونی را برگردانید بسیار تکرار شده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *