واعظی: تحریم‌های بیت رهبری رفع می‌شود واعظی: تحریم‌های بیت رهبری رفع می‌شود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واعظی: تحریم‌های بیت رهبری رفع می‌شود

واعظی: تحریم‌های بیت رهبری رفع می‌شود

ایرنا: رئیس دفتر رئیس جمهور خبر داد که:تحریم‌های بیت رهبری رفع می‌شود.

واعظی: تحریم‌های بیت رهبری رفع می‌شود

واعظی:

* (در رابطه با نهایی شدن متن تواف): همه موارد از بیمه، نفت و کشتیرانی توافق شد و حدود یک هزار و ۴۰ تحریم دوران ترامپ طبق این توافق برداشته می‌شود. همچنین توافق شد برخی تحریم‌ها مربوط به افراد و بیت رهبری برداشته شود. اما از آنجا که اساس مذاکره برجام در ارتباط با مسایل هسته ای بود، لذا همه تحریم های مرتبط با اینها برداشته می شود.

* (با بیان اینکه تحریم‌های قبل از۹۴ به این نشست مربوط نمی‌شود): در ارتباط با مساله برجام رییس جمهور در نشست هیات دولت به وزرا دستور دادند هر تصمیمی که می‌گیریم و این تصمیم به دولت آینده تسری پیدا می‌کند با آن مشورت کنیم. شاید دولت بعد راضی و موافق نباشد.

* در رابطه با برجام که موضوع مهمی است رییس جمهور دستور داد عراقچی به محض رسیدن به تهران با وزیر امور خارجه خدمت آقای رییسی برسد و گزارش پیشرفت‌ها و محدودیت ها را اعلام کند. این گزارش یک ساعت و نیم طول کشید و همه موارد اعلام شد.

* تا پایان دولت ۸ میلیون دز وارد می‌کنیم. ضمن اینکه دو واکسن کوبرکت و پاستور مراحل پایانی را طی می کند و هر آنچه بتوانند تولید کنند را استفاده می‌کنیم. امیدواریم دو واکسن دیگر به این دو اضافه شود. علاوه بر این یکی از شرکت‌های ایرانی همه کارهای کشت واکسن روسی را انجام داده است و از دو هفته آینده این واکسن هم به مرحله توزیع می‌رسد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  پاسخ تند یک اصولگرا به اظهارات سردار نقدی

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *